Щоденник Раума

ОДИН ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ - ОДНА ТЕМА! Описание личных опытов по освоению внетелесных путешествий, астрала и осознанных сновидений.

Модератор: модераторы подфорумов

Аватара пользователя
Azzaro
Опытный практик
Сообщения: 3447
Зарегистрирован: Вт фев 28, 2012 7:34 am

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Azzaro »

Поздравляю! Твоя радость очень заразительна)))
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Дякую! Це для мене велике досягнення уже дуже хотілося відчути ті фантомні рухи. А то все через спостереження образів або через ОС заходив у фазу. Короче я тащуся)
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Сьогодні думав не займатись фазою, (22,30-5,15) прокинувся, попив води і пішов спати. Ще думаю буду просто спати аби відпочити.
Заснув, відразу у сні зрозумів, що то сон і пішла дуже довга череда заглиблення і фолів, кидало із сна в сон, потім фол потім знову усвідомлення і знову фол. Якось я і не хотів бути у фазі, хотів просто поспати а тут без упину усвідомлення.
- немав ніякого плану тому просто тренувався із заглибленням, пробував різні методики
- уже стало закономірністю - ЯКЩО ФОЛ! Тоді просто лежу в тілі і не рухаючись додивляюсь обривки картинок сну і мене знову затягує у фазу. Так може бути від 3 до 7 разів поки не набридає!
- і ще закономірність, коли я хочу попасти у фазу не думаю про це і відпускаю це бажання і тоді воно якимось чином стає активним у підсвідомості. Тобто раніше я постійно себе виснажував думками про фазу - от хочу! хочу! хочу! І толку мало. А тепер навпаки коли відпускаю бажання і просто лягаю спати постійно таке відчуття десь глибоко в думках у сні, що щось не так і тому ОСи стаються дуже часто. Тепер основне добиватись реалістичності, бо в основному реалістичність 50-75%, а при досягненні 100% чомусь настахє фол!
Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

ФАЗА.
- сон 22,30-3,00, прокинувся, вмився холодною водою, зробив зарядку, ліг спати;
- прямі техніки лежачи на спині дивився у темноту із закритими очима, сонних провалів не було, після 10-15 хв просто вирішив спати і ловити пробудження;
- усвідомив себе у сні і почав заглиблення, неполучалось вирішив лягти у фазі і заснути, вернуло в тіло і відразу непрямою технікою через візуалізацію рук викотився із тіла. Поліз як омога далі від тіла на кухню і почав заглиблення, спершу все обмацував далі зявився зір десь 50%, усе мутніло і розмивалось я почав придивлятись на відстані 15 см до узорів на стінах, своїх рук і всього що попадало під руки, картинка гіперреалістична але ніч на дворі;
- для зміни картинки примінив розкручування навколо осі, з кожним обертом ставало світліше і світліше, кинуло мене в моє село. Далі почав досліджувати фазу із утриманням через дотики і приглядування. Далі два фоли і знову вихід із тіла. У фазі був десь до 5 хв сумарно, займався дослідженням методів заглиблення і утримання.
- таки Радуга знає, що пише. Спершу дотики для появи зору, потім роздивляння з близька дрібних елементів або структури будь-чого;
- для зміни картинки можна засинати у фазі і коли встаєш або в тілі (хоча то може і бути фаза) або тебе переміщає в іншу картинку ну і розкручування навколо осі теж супер метод;
- дослідив причину основних фолів, коли я у фазі і наприклад закриваю очі аби здійснити силове засипання чи наприклад як я вмиваюся холодною водою у фазі то при відкритті очей я по звичці відкриваю їх у реальності і тому відразу фол. Постійно бажання відкрити очі теж присутнє коли нема зору ще і тому знову фол. Я вже це перевірив достовірно. Спеціально стримував бажання відкрити очі і просто чекав поки зір зявиться через дотики.

Приємно, що свідомість у фазі була 100% і я прекрасно розумів усі події із подальшим аналізом після прокидання. Тепер алгоритм зрозумілий не тільки по книжці, а пережитий на власному досвіді.

Рухаємося далі!
Икигай
Фазер
Сообщения: 471
Зарегистрирован: Вс июл 01, 2012 7:31 pm

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Икигай »

.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

знову фаза через усвідомлення у сні, цілий день був дуже активний і багатий на події, тому вирішив в ночі спати.
спав 22,00-2,15, прокинувся, попив води і пішов спати, чую втома тому про фазу старався не думати і заснув, відразу усвідомлення і то ще яке. Був (як здається) дуже довго, багато подій було, гуляв у якомусь казковому саду, їв яблука і роздивлявся природу - краса неописуєма. Далі тренувався із заглибленням і втриманням у фазі, досліджував роздивляння зблизька квітів і рослин. Коли задовго придивлявся мене переносило в іншу картинку. Фолу не було. Але я, як тільки починала розмиватись картинка, відразу придивлявся до чогось і все ставало знову реалістичне (чомусь про техніку дотиків забув). І завжди фаза 100% і більше. Почав перевіряти "закони" фази. І дійсно якщо фаза 100% тоді важко летіти, для польоту просто починав підстрибувати до гори, із кожним прижком переконував себе що можу вище і так получалось. Просто якщо фаза 50-70% якось простіше усе получається і літати і стрибати але тоді свідомість трохи приторможена.
Ще важливо примітити, що ОС у сні вже відбувається навіть без причини, тобто нема якогось фактору, що я розумію, що це сон. Я просто враз розумію що це ФАЗА і все. Раніше було так що щось мене зацікавлювало і свідомість поступово пробуджувалась, а тепер просто "раз" і я у ФАЗІ!
І ще коли я складаю план на фазу рідко получається у неї попасти, а коли просто нічого не планую якось лекше получається заходити.
Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Після маленького перериву знову ФАЗА.
Сон 22.00-3,30
Прокинувся, почитав книжку Радуги, відчуваю, що за тиждень скучив за фазою. Ліг спати. Почав приміняти прямі техніки - спостереження образів. Просто вдивлявся у темному перед очима (очі закриті). Спершу нічого нема, потім починаються зявлятися різні яскраві спалахи і нечіткі картинки. Перший провал короткий, другий уже в сон і відразу усвідомлення.
- я на вулиці, реалістичність слабка 50%, починаю заглиблюватись придивлянням, реалістичність 100% але як тільки перестаю утримуватись зразу все розсіюється. Набридло дивитися тому, створив маленький мячик і взяв його в руку, почав використовувати як експандер. В іншу руку взяв чомусь "дві кісточки від персика" і тер їх у руці одна об одну. Так вдалося стабілізувати картинку і вже не придивлятись постійно до обєктів зблизька.
Після прогулянок у фазі чую вже забуваю терти кісточки і мячик в руці і засинаю, картинка розсіялась і відразу фол. Далі захожу у фазу але вже ніч. Спробував змінити картинку розкручуванням, почав крутитись і чомусь так розкрутився (свідомість не повністю прокинулась) що від того розкручування настав ФОЛ.

Перебування у фазі недовге усе від втоми, навіть кава не помагає. Бачу, що для мене оптимально це добре відпочити і приємно провести день тоді фаза 75% гарантована, коли іде втома тоді усе важко, тому і незаймаюсь фазою аби дурно не розчаровуватись.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Супер ФАЗА)

Сон 21.30-2.00, десь перед 2 год ночі було усвідомлення у сні, я відразу почав заглиблення дотиками і роздивлянням квітів з близька. Знову квіткова поляна, і квіти білосніжні і синуваті. Картинка 100%. В реалі сусіди включили телевізор і фол.
Перейшов в іншу кімнату, ліг спати. Почав застусовувати прямі техніки, спершу провалів не було, просто не хотів спати. Потім почалися провали але неглибокі тому відчував, що вже фаза але впевненості не було тому просто заснув. І відразу усвідомлення і повернення в тіло з тіла уже викотився. Я у себе в дома. Але зору нема, почав заглиблюватись все рівно нема, почав агресією заглиблюватись і зір появився. Зайшов до кухні, відкрив холодильник було два персики - зїв, смак 100% персиковий). Далі вийшов на балкон і невідкриваючи вікна хотів скочити але думаю - ні треба політати і легенько почав так іти по повітрі, відчуття АААААА, Далі легко преземлився на землю, на дворі світає, люди ідуть на роботу. Увага почала розсіюватись і я відразу на коліна і давай руки в болото, в траву що було під руками))) Знову 100% але на дворі ще не світло тому відразу думка куди відправитись - думаю давай на Гавваї. Розкрутився навколо осі і як омога чіткіше уявив шезлонг, пляжну парасольку, коктейль і океан, і дивлюся усе починає мінятись я кручусь а картинка просто таки на очах вимальовується і оп я уже на Гаваях!!!!! ААААААААА!! Пісок, пляж, океан, вода дзеркальна, людей не багато. Підходить до мене мужик в шортах і каже тебе тут давно чекають, якась дівчина, я обертаюсь і дійсно стоїть дівчина. Хоча це не просто дівчина таких не буває, це швидше моя підсвідома мрія, а може то і я в жіночому тілі. Вона, як ангел, просто прекрасна, очі карі, волося чорне, коротке, тендітна. Ніс такий маленький і кирпатий, фігура просто ідеал, вона у синьо-червоному купальнику. І що саме цікаво я чомусь не зажадав сексу із нею. Просто стояв і дивився на неї, а коли почало усе розпливатись я обняв її і гладив її волося, плечі і лице аби не зфолило. Ми так стояли мабуть з 10 секунд може трохи більше далі вона просто розчинилась у мені. Я такий весь обалдівший зайшов в океан але чую вже фол настає усе починає мінятись, Океан став річкою а вода стала уже бруднувата і відразу фол. Я просто лежав і не рухався і мене затягнуло в картинку я в кімнаті спершу сам а потім виникло бажання зустріти "Мудрість". І що ви думаєте, я обертаюсь а заді мене сиджу я, мені десь 80-90 років, такий старий, сивий, волося довге і вуса сиві. Я обернувся і витріщився на себе і на 100% розумію що це я ну і забув про втримання і мене викинуло. Далі я знову був у фазі але аби незабути те все сам вийшов і відразу побіг писати. У мене ще до тепер у сонячному сплетінні таке відчуття - ніби щось там ожило, дуже приємне, як після першого поцілунку в юності. І ніби на крилах літаю. І все це пишу не для гарного слівця, а дійсно це була просто ОФІГЄННА фаза.
І знову ж таки фаза настала тоді коли я просто відпустив бажання попасти в неї тільки десь там у глибині сиділа якась думка.
І ще план ніяк невдається здійснити, захожу у фазу і щось зовсім інші бажання приходять на думку ніж те, що планував.

Працюємо далі! Ех! Це щось неймовірне! Обовязково її буду шукати в фазі ту дівчину! Це як втілення усієї жіночої краси в одній особі суто для мене!!!!!!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Щойно перечитав на помилки і загадав, що ще був і секс у фазі) І знову таки ми із дівчиною (ніби моя дружина і ніби ні) відправились у ванну так як у хаті була купа людей і там вона стала на коліна (сама)) ну і понеслося, щоб не сфолило я знову ж таки гладив її волося, можна навіть сказати лапав)) усе що міг, але екстазу не досяг нажаль...

І ще читаю свою фазу і таке враження, що це слова шизіка))))
Аватара пользователя
CuJla_BoJlu
Сообщения: 135
Зарегистрирован: Вт авг 14, 2012 3:07 pm
Откуда: Екатеринбург

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение CuJla_BoJlu »

Захожу на твой дневник и делаю проверку на реальность, когда осознаю, что текст не читаемый.=)
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Знову таки поперло. Сьогодні думав просто спати і нічого не робив але відразу три усвідомлення за ніч хоча коротких із фолами. Але воли зовнішні були, таки мабуть буду іти спати в іншу кімнату.

У ОС відразу починав заглиблюватися різними методами. Просто брав листя що лежало на землі у руки і починав його терти, відразу картинка 100%. Також змусив одного персонажа ОС бити мене різкою по ногах)). Біль як справжній але дуже миттєвий. І стабілізація картинки 100%. Головне вім мене не хотів бити, а я кажу - давай. І він мене, а я його)) І так ми ішли по сонячному парку і експерементували. Потім фол і знову ОС. Досить цікаво було спробувати метод віднесення до ФАЗИ, як до реальності. Я тупо почав кричати і налаштовувати себе - все це кінець, я у фазі застряг на завжди (на форумі є така тема). І дійсно картинка зразу гіперреалістична. Але поки була агресія, а коли я знову почав роздивлятись то зфолив. На довго не стає нажаль. Буду пробувати ще сильніше себе переконувати, що ФАЗА це НАЗАВЖДИ!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

знову ОС. І знову, як завжди хотів просто спати без фази, аби на вихідних більш плідно зайнятись.
Сниться мені сон, що я їду містом, ставлю машину і кладу на сигналізацію. Далі іду на роботу, відкриваю свій офіс але там усе інше ніж у реалі і розташування його в іншому місьці. Я захожу, а то двері із мого офісу ведуть у церкву і там правиться служба Божа. Люди якраз починають виходити і усі заходять до мене в офіс. Я сідаю на диван і нечайно чую, що сигналка пікнула, дивлюся а то я відкрив машину, я взяв і закрив але думаю може то хтось добирається до машини думаю - дай іду перевірю. Виходжу з офісу і йду. На окраїнах вулиці ростуть каштани і там якись мужик із жінкою показують фокуси - вони взлітають в повітря. Я думаю - такого ж неможе бути ну і сам пробую взлетіти і легко так парю в повітрі відповідно зразу ОС.
Мене починає фолити і я все лапаю, що під руки потрапляє, картинка 100%. Починаю ще більше заглиблюватись - швидко рухаючись вже гіперреалістична картинка і тут я бачу, що я уже в якісь кімнаті і в двері заходять дві жінки - мої родички тітки в чорному. Я якраз хотів відправлятись на відьмину гору у Німечинну де ми мали зустрітись із форумчанами на хелоуін. І вони мене можна сказати лапають і тримають, поки я не з фолив. Цікаво). Повторні виходи не вийшли нажаль.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Позавчора був ОС але дуже короткий. І саме цікаво почав помічати цікаву річ, виходить якщо фіксувати свідомість на пробудженні без руху, і навіть із рухом виходить так, що перші рухи у ліжку відбуваються у фазі. Тобто коли ти думаєш, що наприклад рухнувся на фоні пробудження, насправді ти рухнувся у ФАЗІ, і це майже завжди, тобто просто виходить треба себе настроювати, що при пробудженні (якщо ти ловиш цей момент) ти уже у фазі і треба розділятися - все по Радузі 100% співпадає.

4.11.2012
Два ОСи досить тривалі. Непамятаю через, що себе усвідомив, просто були яскраві сни. Коли в ночі прокидався згадав їх до дрібниць і тому ліг спати і використовував прямі техніки - спостереження образів - вдивляння у темното перед очима (очі закриті) але ВДИВЛЯННЯ, не просто пасивне спостереження, а так ніби ти намагаєшся щось знайти у темноті (для мене цей метод самий дієвий у прямих техніках). Я вже писав, тоді починають виникати якісь спалахи, картинки мимолітні і далі іде провал свідомості і потім ОС.
В осі постійно втримувався вмиванням водою, як тільки картинка розпливалась я відразу вмивався і боровся із бажанням відкрити очі, яке є основним із чинників ФОЛу. Тому очі навіть у ФАЗІ не відкривав так як зір і без того там відразу виникав. Вмивання моментально заглиблює і втримує у фазі на 100% - дуже дієвий метод. І головне як хочеш щоб була вода вона повсюди, то калабані виникають то джіки з водою, умивальники і т.д.
Захотів переміститись у Єгипет на піраміди, почав розкручуватись і як омога чіткіше уявив піраміди, але свідомість зіграла жарт і чомусь піраміди уявились "мультяшні" і мене у них закинуло, вийшло що піраміди мальовані, я задивився на цю казкову піраміду і зфолив. Цікаво, що коли починаєш телепортацію, і розкручуєшся щоб свідомість втратила звязок із існуючою картинкою і коли починаєш уявляти місце "картинку" куди хочеш попасти таке враження що все уповільнюється і ти відразу там де хочеш. Дуже дієвий метод телепортації і швидкий.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Дуже цікава фаза. Сон 22.00-2.00. Прокинувся дуже чітко памятав сон, у зошиті списав півтори сторінки. Далі знову сон 2 год і в 4.00 прокинувся уже виспався. Ліг спати. Знову пряма техніка і вдивляння у темному. Провал далі ОС. Просто усвідомлюю, що я у сні, відразу заглиблення і утримання, до усього активно доторкаюсь. Картинка 100%. Відразу згадую про бажання побувати на Мальдівах. Розкручуюсь і починаю уявляти Мальдіви, - фол. Лежу в ліжку, стаю і йду по коридору, мій тато дивиться телевізор і каже, щоб я йому почіхав спину, далі прибігає моя старша донька і питає чого я не іду спати. Я уже розумію, що це фаза так як мій батько у відрядженні і зараз я у мами на квартирі. І головне мене здивувало, що ніякого утримання не потрібно, картинка просто гіперреалістична. Мені просто уже здається, що я дахом поїхав і це реальність. Але вирішую все таки перевірити і легенько підстрибую і так зависаю в положенні біля підвіконника і так вишу, починаю обдумувати дану ситуацію, і сам офігіваю від того, що фол не настає, сам не знаю чому. Десь я висів так 10-15 секунд ну і дружина як "фазовий терорист" обернулась на іншу сторону і мене зфолило. Дуже цікавий досвід. Чомусь в обманливій фазі захищатись від фолу немає потреби і навіть утримуватись. Буду далі досліджувати даний аспект. Дуже цікаво! І обовязково іти на інше ліжко де нікого нема, бо мене ці фоли замахали уже.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Знову два виходи через пряму техніку і наступний ОС.
Сон 21.30-00.30. Прокинувся, попив соку, ліг спати. Заснути не міг чомусь, включив телевізор, подивився 15 хв, виключив. Ліг на спину і від безсоння почав робити прямі техніки "вдивляння в темноту у пошуках образів". Нічого нема, далі короткі провали і я купу раз був у фазі але нерозумів, що у фазі. І серед одного із таких провалів розумію, що я у фазі біля телевізора, телевізор був не такий як у мене. Відповідно відразу заглиблення та утримання. Картинка 100%. Почав здійснювати план. На Мальдіви. Розкрутився і почав уявляти мальдіви із фотографії на яку попередньо дивився вечором. Але мабуть не вистачило наміру і мене перенесло в іншу квартиру, вроді другову. Там якась жінка щось вишивала і дивилась телевізор. Думаю наступний пункт був викликати людину. Обернувся до стіни і гучно крикнув намагаючись уявити ту людину. Обертаюсь знову та баба)). Я знову обернувся із злістю кличу ту людину. Обертаюсь вона стоїть, але почало усе розпливатись і я зразу за утримання усе чіпати, відвлікся дивлюся, а то вже не та дівчина а якась незнайома. Років 17-18, молоденька, чорнява. Підійшов до неї хотів поговорити але чую на вулиці сміття смітєвози забирають і мене від тих звуків зфолило... У нас у місті сміття забирають в 2-3 годині ночі))). Зазвичай у мене фаза пізніше - над ранок, а тут вийшло швидше.

Далі знову ОС я у великому приміщення, ніби особняк але купа кімнат і людей, всяка смакота то я про план забув і просто тенявся по приміщеннях, їв різні цукерки, торти, фрукти, усе дуже смачне. Далі бродив по балконах, картинка 100% і свідомість невтрачалась і не фолило. Після таких прогулянок заснув.

Треба уже складати план обовязково, а то просто тенятись уже якось не цікаво.
Більше уваги акцентувати на виконання плану.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Фаза-Фаза.
вісім раз заходив у фазу - це рекорд!!!
Сон 22.30-4.00.
Знову ліг спати в 4.30. Ліг у незручну позу на спину. І почав спостерігати образи, їх не було тоді спробував фантомне розкручування навколо осі. Десь оборот получався тільки на четвертину але від цих намагань розкрутитись в мозку створилося дуже сильне напруження, було таке враження що в голові усе розпухає. І далі навіть не знаю чи був провал чи не був відразу картинка і фаза. Я почав заглиблюватися, опинився у кабінеті в училищі свого тестя. Він викладає столярну справу. Так я почав дивитися усе. Дуже важко було втримувати реалістичність картинки на 100%. Як тільки я переставав утримуватись відразу фолило.
Як тільки фол, уже моя 100% перевірена методика, я нічого не роблю просто сприймаю, що я у паралічі і лежу чекаю на наступну картинку. І так за 5-10 сек. мене просто кидає у фазу.
Що я тільки не робив у фазі - 50% памятаю 50% ні. Так як свідомість постійно пропадала із картинкою і я далі входив - просто таки ломився туди. Випробовував різні методи втримання - біг, тактильні відчуття, вмивання холодною водою, крик, агресія по відношенню до персонажів сну також бив себе. Усе дієве але чомусь 100% реалістиночті так і не получилося добитись на довго.
Літав, бігав по полю, стрибав на великі відстані. Спробував знову переміститись на Мальдіви і знову не вистачило впевненості мабуть і мене зфолило. Але я впертий на Мальдівах обовязково побуваю.
У декількох фазах персонажі просто таки заважали мені, ходили за мною, щось говорили невнятне я їх розкидав і бив, а потім просто утікав від них.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
egorka29
АДМИН
Сообщения: 978
Зарегистрирован: Вс мар 06, 2011 10:57 pm
Откуда: Россия г.Архангельск

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение egorka29 »

Тоже пробовал прыгнуть и взлететь в ОС , прыгнул и ударил раму окна на которую падая приземлился ))) так и не взлетел
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

ФАЗАААААААААА! Просто таки рекордна. По відчуттях перебування десь година, хоча по подіях десь 15 хв.
Сон 22.00-2.05
Прокинувся ліг спати. Почав робити прямі техніки але якось відпустив бажання попасти у фазу і перевернувся у зручну позу для сну і заснув.
Відразу яскравий сон із 75% свідомістю. Тому усвідомив через абсурдність картинки. І почалося. Жодного фолу, тільки якщо картинка починала трохи розпливатись, я відразу розслаблявся фізичним тілом і картинка втримувалась - сам незнаю як, ніби потрібна активність, а тут навпаки.
Спершу потрапив у недобудовану будівлю. Почав терти руки об штикатурку і об стіни, придивлятися до стін в притул. Відразу гіперреалістичність. Вийшов на вулицю, точніше не вийшов а мене перемістило. Я підійшов до вікна і глянув на вулицю, захотів бути там і гоп я на вулиці. На вулиці купу моїх колишніх однокласників, усі гуляють, я поговорив із деякими хоча інформація була цікава. Розпитував однокласницю де вона пропала. Сказала, що закінчила міліцейську школу і працює в органах... Далі я зайшов до себе у будинок і там почав експерементувати із чарівною паличкою Гаррі Поттера))). Завжди було таке бажання. Паличка відразу зявилася як я відвернувся і забажав її. Почав пускати різні вогняні штуки, такі білі блискавки точно як у фільмі. Відчуття були просто "офігіти". Після таких експерементів захотів відправитись все ж таки на Мальдіви і що ви думаєте я туди не попав, мене кинуло десь у пустелю, один пісок і кактуси, океаном навіть не пахне. У пустелі бачив верблюда і дивні пальми. Заглиблювався піском, він був гарячий від сонця і я руки запихав в нього, картинка відразу 100%. Далі після розмивання картинки я опинився у себе на районі і йшов по вулиці а там бруківка, головне замість бруківки не камінь а монітори в землі і по них крутять порно. Я почав вдивлятися у монітор і мене відразу затягнуло у нього, опинився в кафе там сиділа Камерон Діаз і якись мужик, я взяв його разом із кріслом і кинув за барну стійку. Сів біля неї і почав розпитуватись чи розуміє вона що це мій сон. А вона говорила щось невнятне. Далі мені обридло і я вийшов на вулиці. Захотілося снігу. Як тільки я вийшов на двір був сніг, і новорічна ялинка. Я був босий, ходити по снігу дуже класно так як утримання просто супер, від холоду картинка дуже чітка. Ну і в кінці я ще вирішив поїздити на бугатті, вчора якраз бачив рекламний ролик бугатті розганяється за 2,5 сек до 100км/год. По вулиці стояли різні машини я підійшов до синього шевроле лачетті, відвернувся уявив бугатті, обертаюсь ВОНА тут, я чуть не зфолив від радості. Сів у машину і як рванув, мама-мія, усе гудить, машина летіла як дурна я за пару секунд був уже десь в Італії мабуть, так як вулички були із італійських фільмів, такі вузьку, дуже важко було ганяти. В кінці я врізався в стіну і було таке враження, що я у ній застряг. Десь на пару секунд свідомість була в стіні і в тілі одночасно, важко пояснити. Далі я прокинувся в реалі!
Народ це просто БОМБА!!!!!!! Я ще так у фазі не розважався!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Сьогодні був просто таки каламбур, а не фаза.
Сон 22.00-4.00 прокинувся по будильнику. Встав, походив, ліг, почав робити прямі техніки, не ідуть, ліг на бік, заснути не можу, думаю все рівно не сплю буду дивитись образи. І таки пішли прямі техніки, провал і відразу я в картинці сну. Але я ніяк, ну ніяк не мін заглибитись. Важко навіть підрахувати скільки було фолів і скільки несправжніх пробуджень - більше 10 це точно. Така якась не стійка фаза, що я вже не робив аби заглибитись. Тільки реалістичність досягала 100% відразу фол і я пробуджуюсь але ще у фазі, розумію, що фаза і знову пробуджуюсь у фазі, якась дурка. Приблизно я заснув о 4,40-5,00 і до 7.00 таке зі мною творилося. Завжди від фази прокидаюсь відпочившим, а тут навпаки таке ніби орав цілий день. Фаз було море, мене кидало по різних місьцях, а через раз у своє ліжко і несправжнє пробудження. Короче завал. Я рідко використовую будильник, можливо тому - буду перевіряти.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Прямі техніки, відразу ФАЗА, ніяк не получалось заглибитись і при фолах викотитись, хоча агресія була на всі 100% далі після довгої боротьби вирішив заснути, заснув. Під ранок ОС і фаза дуже стабільна. План ніяк не виходить здійснити так, як фаза на даний час сама по собі дуже цікава. Опинився у себе у ванній. Дивлюсь моя молодша доторкнулася до труби у ванній і на стелі відкрилися двері і утворилися кругові сходи, я пішов по сходах за нею, заходжу а то велика споруда із купою ходів і коридорів, усі сніти, підлога і стеля в рослинах, квітах, ліанах ніби джунглі я почав то все розглядати - не втримувався взагалі просто старався відноситись до фази як до реальності. Все дуже гарне, далі усе змінилося і я знову опинився у ванній, таке враження, що то було дежавю. Я знову дивлюся мала пішла по тих самих сходах а я за нею. Піднімаюсь те саме приміщення із тими самими коридорами але уже все викладене такою дрібною скляною плиткою, ніби акваріуми в Криму, я почав роздивлятись усе, моя дружина прийшла за мною і головне я у сні їй кажу ти знаєш, що ми у фазі вона каже що знає і ми разом почали лазити по тих лабіринтах. Підійшли до стіни вона зроблена із прозорих блоків. Дивлюся заду зявився мій друг і вони двоє почали штовхати стіну, а я кажу навіщо це ж фаза дивіться що я зараз зроблю і напруживши зір та бажання почав поглядом валити стіну, блоки скляні просто таки вилітали плавно в повітрі а потім я їх кидав. Розібравши нам прохід ми зайшли у те приміщення то була лекційна аудиторія мого колишнього універу. Там проводилась пара. Дружина пішла і сіла за парту і почала питати щось викладачку. За партами сиділи незнайомі студенти я вирішив іти геть звідти але тут продзвенів будильник на телефоні і я зфолив.

Працюємо далі!

Що цікаво, тиждень незаймався фазою так як пізно лягав спати і міцно спав. Визначним фактором для мене є лягати спати як омога раніше тоді і бажання попасти у фазу набагато більше і спроби на 50-70% успішніші.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Дуже розмита фаза! Увійшов легко. 10 хв прямих технік і я у фазі, але заглибитись ніяк не получалось. Що тільки не робив, фаза просто таки роззпливалась, хоча і фолів не було. Після тривалої боротьби я здався і заснув.
Працюємо далі!
Аватара пользователя
egorka29
АДМИН
Сообщения: 978
Зарегистрирован: Вс мар 06, 2011 10:57 pm
Откуда: Россия г.Архангельск

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение egorka29 »

Раум писал(а):Дуже розмита фаза! Увійшов легко. 10 хв прямих технік і я у фазі, але заглибитись ніяк не получалось. Що тільки не робив, фаза просто таки роззпливалась, хоча і фолів не було. Після тривалої боротьби я здався і заснув.
Працюємо далі!
Раум а какие техники делаешь для углубления фазы?
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Та усі)) Тактильні, придивляння, біг, метод "фаза, - це реал". Але інколи нічого не помагає.

Сьогодні ОС. Сниться мені, що я в селі у своїх батьків, іду по давно забутій вулиці вона іде у полі, а там купа народу, якась молодь бються між собою, а поруч корови якісь навіжені бігають і у мене відразу усвідомлення, що я у сні. І саме головне відразу захотів перевірити (читав на форумі) чи я можу згадати своє імя і всі решту дані. І так! Дуже просто усе 100% в ціль, прізвище, імя, по батькові, дату народження, де зараз моє тіло, де я живу. Повне усвідомлення де фаза, а де реал. А от з планом як завжди проблема, так як план є але все якось він не дуже мене цікавить поки. Так як сама фаза дуже цікава сама по собі. Цього разу вирішив із села як омога швидше потрапити до Франківська, відстань реальна 60 км. Ну і почалося. Я почав бігти, скакати через будинки, проникати крізь стіни, летіти, ця подорож зайняла приблизно хвилину, хоча здавалося десь 30 хв мабуть, стільки вражень було. Швидкість була просто шалена, мені нічого не заважало. Отямився я уже у місті. Зупинився і роздивляюсь де я є. Дивлюся а поряд кафе і прозора вітрина, за вітриною купу шоколаду. А біля входу власниця дає інтервю, розказує про свої шоколадні шедеври. Свою рецептуру і що теке ще ніхто не робив. Я трохи послухав її рецепт - вона готує шоколадний мус, якось його висушує і з тої маси робить фігурки різні, і виходить щось подібне на шоколадні мармишки. Ніби і шоколад, але такий мягкий як паролон. Я вирішив спробувати. Зайшов у середину в те приміщення. Дивлюся а увесь шоколад у вигляді голих жінок, але таких повненьких схожих на "паяцика будди" такі сувенірчики продають. Ну і вони по пояс голі, а груди у них дуже пишні і красиві, а ноги в якомусь коконі, Щось схоже на звичайну матрьошку але голі груди і лице жіноче. Я взяв одну, потрогав і дійсно вона мягка як губка. Тоді я відкусив половину тулуба - БОЖЕ! Яка смакота! Це просто неможливо передати. Таке враження що це бездоганний смак шоколаду. Я зїв цілу шоколадку і обалдів. Далі взяв в руки ще одну і пішов на вулицю. Памятаю, що дійшов до набережної і далі уже свідомість заснула... Дуже смачна ФАЗА!!!

Працюємо далі!
Аватара пользователя
egorka29
АДМИН
Сообщения: 978
Зарегистрирован: Вс мар 06, 2011 10:57 pm
Откуда: Россия г.Архангельск

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение egorka29 »

эх так смачно, тоже шоколада захотел ;)
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Вчорашня фаза! Сниться мені, довгий сон в кінці якого я виходжу на балкон і виникає бажання політати, я стрибаю із балкона 8 - поверх і коли паду усвідомлюю, що я у сні. Далі призимляюсь на землю, на дворі літо, і під будинком фіалкове поле. Усе фіолетове на стільки, що очі ріже. Починаю заглиблення, їм фіалки, усе обмацую, далі підходжу до стіни будинку і вдивляюся у тріщини. Картинка 100%. Але чомусь подумав про фол і мене з фолило хоча не посправжньому. Прокинувся у сусіда в дома. А там двоє людей і я обдурився фолом і подумав, що прокинувся в реальності без будь-яких підозр, що це ще фаза. Почав тим людям розказувати за фазу і що мене тільки, що зфолило. Почав їх учити і розказувати, що основним показником потрапляння у фазу є внутрішнє бажання, ну і правила утримання і т.д. І так поки не заснув міцно і не втратив свідомість.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Сьогоднішня фаза.
Сниться сон! Іду пішки біля свого дитячого садочка. Іду по вулиці такий щасливий і веселий сам не знаю чого і від того щастя бах і розумію, що це сон, основне що немає навіть якихось якорів аби усвідомлювати себе, усвідомлення настає просто так.
Починаю заглиблюватися динамічними рухами. Постійно швидко ходжу або кручуся. Заходжу у квартиру там мій брат починає розказувати за лист який йому послала дружина через мене, що він дуже сухий і немає там ніяких почуттів, а я йому пояснюю, що вона думала, що то я буду передавати йому листа тому мабуть боялася, що я прочитаю і не хотіла показувати свої почуття (він у відрядженні в Росії). Далі я йому пояснюю, що ми в мому сні - він каже, що знає це, бо він теж у даний час в ОСі. Я кажу, якщо так то виходить у нас спільний ОС. Головне постійно рухаюся - ходжу з кімнати в кімнату в цей час, а він ходить за мною. Тоді говорю йому ти постарайся повністю пробудити свою свідомість і запамятай цю мить сноведіння, що ми з тобою в мами у квартирі і в реалі як прокинимося то перетелефонуємо один до одного і тоді побачимо чи ми двоє памятаємо ОС. Він каже, що добре. Далі я вже почав відчувати дискомфорт так як дуже хотів у туалет відлити, на вечір обпився соку. Фолу б і не було але мозок переключився на фізичну потребу і я прокинувся. Прокинувся дуже виспаний, гарно себе почував. Після того ще 30 хв дивився телевізор і заснув. Далі були дуже реалістичні два сни, які памятаю як реальність.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
egorka29
АДМИН
Сообщения: 978
Зарегистрирован: Вс мар 06, 2011 10:57 pm
Откуда: Россия г.Архангельск

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение egorka29 »

Раум, глупый вопрос заданный и не раз многим, как ты отличаешь фазу от реальности, вот пишешь что прыгну с балкона, а что если в реале прыгнешь ?
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Знову ОС і заглиблення - роздивлявся руки з близька. Дуже довга фаза але для дорослих. Не хочу описувати свої пригоди. І саме головне, що фаза виникла на фоні переглянутого відео про те, що фаза це від злого духа і в основному там один секс))). Так і сталося. Давно уже таким в фазі не страдав. Здійснив усі брудні бажання, ось такий я вульгарний хлопець)).

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Ігор, я теж читав на форумі багато такої інформації, що люди плутають реал і фазу. У мене такого ніколи немає. Єдине, що може збити із толку це те що ФАЗА це РЕАЛ, а що РЕАЛ це ФАЗА навіть підозр таких не виникає, це вже мабуть трохи "здвиг по фазі"))). А от у фазі дуже легко подумати, що то реал так як там все рівно свідомість час від часу плаває (реалістичність паде інколи до 50%) і тоді ти неможеш адекватно оцінити ситуацію і в момент сплиття свідомості до 100% ти думаєш, що прокинувся, а насправді ти у фазі.
У мене вже навіть ці абсурдні бажання - політати, стрибнути із балкону і т.д. Відразу викликають усвідомлення у сні так, як вони є якорями оцінки реальності.
Але все рівно для безпеки я ніколи не скачу з вікна відкриваючи його, просто проходжу крізь вікно і тоді падаю або лечу.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Зробив тижневий перерив з фазами. Багато роботи і результати падуть.

Сьогодні після яскравого усвідомлення появився у свому дворі, на дворі літо, для стабілізації картинки спробував скуштувати листя фіалки, вони росли на клумбах. Головне якось інтуїтивно налаштувався, що це мені поможе. Коли поклав листок в рот і пожував, він був дуже гіркий від цього фаза просто таки стала РЕКОРДНО реалістична, незбрешу якщо скажу, що десь 200%. Хоча це важко описати. Таке враження було що я повністю відчув навколишній світ, усі звуки, кольори і відчуття в одну мить. Мене це так БАХНУЛО, що я відразу з фолив. Було таке враження, що мене вдарила якась хвиля відчуттів, ШОК - щось типу цього.
Далі я прокинувся і почав аналізувати, що це таке було і дійсно мабуть таки внутрішні очікування реалістичності фази є мабуть основними при заглибленні.
Далі пів години дивився телевізор і не міг заснути. Для мене це вже є показником наближення фази. Лежав і просто дуже хотів заснути, після засинання відразу фаза. Дуже довга без фолів. Що я тільки не робив. Фаза переривалася тільки тимчасовими провалами у сон але я відразу усвідомлював себе знову. Це найдовша моя фаза. Тривала вона аж поки я не прокинувся. І літав, міняв картинку, проходив крізь вікна і саме головне перший раз застряг у вікні але не на довго, таке враження було, що я протискувався крізь вікно.
Ще що дуже дивне я помітив - це у перше УСІ персонажі моєї фази знали, і розуміли, що це сон. Таке було враження, що це якийсь паралельний світ. Зазвичай усі мої персонажі при питанні чи розуміють вони, що це мій сон несуть якісь несенітниці, а тут навпаки, вони мені розказували про фазу, як часто у неї входити і основне, що я запамятав із тих розповідей - це те, що достатньо тільки хотіти і я можу завжди до них заходити. Ще давали якісь поради але, як завжди фазова память підкачує, непамятаю. Чомусь як фаза дуже довга і купа всього багато затирається із памяті.
Коли прокинувся то було таке враження, що я приїхав з далекої країни і мене не було десь дві неділі в дома. Я там вже і з своєю дружиною заново почав зустрічатись і ще купу було жінок. Пробував скакати із шестом, хотів перескочити через 9-поверхівку але чомусь не зміг. Весело було і дійсно таке враження, що приїхав із курорту)))
Була довга фазова подорож гіпермаркетом, я там подружився із багатьма працівниками (і це не сон) усвідомлення було 75-100%. Ми з ними займались різними дурницями, бігали по поличках, валили вітрини, ганяли на погрузчиках...
Далі я експерементував із памятю. Аналізував знову скільки мені років, яке сьогодні число, пора року, хто я, де я працюю. І всі відповіді були вірні. Хотів подорожувати в часі але не вийшло так як не було сильного бажання.

Тепер обовязково буду практикувати перегляд телевізора в ночі так як десь три таких спроби були вдалі, адже 30 хв перегляду якимось чином будять мене найкраще. І я потім довго не можу заснути, що є запорукою ФАЗИ!.

Ну і на рахунок плану - уже переконався,, що це не для мене, скільки б я поки не планував у мене чомусь виникають зовсім інші бажання у фазі і про план я забуваю. Тож просто досліджуюю фазу і насолоджуюсь її неймовірними можливостями!

Працюємо далі!
Ответить

Вернуться в «ДНЕВНИКИ ПРАКТИКОВ осознанных сновидений и внетелесных путешествий»