Щоденник Раума

ОДИН ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ - ОДНА ТЕМА! Описание личных опытов по освоению внетелесных путешествий, астрала и осознанных сновидений.

Модератор: модераторы подфорумов

Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

649 лото трійка, сьогодні у вечері гляну)))
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

результат 013))) мімо
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

вчора получилось увійти у фазу прямим методом з найкоротшим провалом, враження таке було, що взагалі провалу не було. Я просто встав із ліжка фантомним тілом і пішов у фазу.. Дуже цікаво. Головне зусиль ніяких не робив просто чекав на фазу.
toloc
Фазер
Сообщения: 141
Зарегистрирован: Пт май 11, 2012 11:11 am

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение toloc »

Раум писал(а):вчора получилось увійти у фазу прямим методом з найкоротшим провалом, враження таке було, що взагалі провалу не було. Я просто встав із ліжка фантомним тілом і пішов у фазу.. Дуже цікаво. Головне зусиль ніяких не робив просто чекав на фазу.

Раум,Ви б не могли писати конкретніше - вихід був перед сном,чи після пробудження, скільки
хвилин не спали після пробудження і т д. ?
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

привіт. ОК.
У мене рецепт фази один і той самий по суті, він на попередній сторінці є описаний.

1. Тільки відкладений метод
2. Перший сон скільки получиться але чим довше тим краще (цієї ночі був 22.00-2.00)
3. Прокидаюся, дуже чітко фіксую пробудження (сьогодні 2.00-2,35 - почитав книжку (будь-яку) заварив собі зеленого чаю з медом і лимоном - пішов спати)
4. Ліг в незручну позу (на спину і руки за голову (не під голову а за голову), лежу і чекаю фазу, не розслабляюся нічого не відключаю просто собі думаю щось . Можна звичайно відключати ВД "внутрішні думки" методом їх обриву - помагає теж дуже сильно але я цим не користуюсь.
5. Чекаю фазу, зазвичай в незручній позі для мене дуже важко заснути але я знаю що буде точно фаза тоді. І так десь від 15 хв до 1 год триває моє засипання із провалами свідомості, далі я або відразу у фазі або сниться сон і відразу усвідомлення в сні ОС.
6. Неповинно бути ніяких емоцій, думок типу - зараз я попаду в фазу, я хочу в фазу і т.д. Тільки така внутрішня легка думка - непомішало б потрапити у фазу, або буде добре як буде фаза а як ні то ні - нічого не втрачаю.
7. І вуаля!!! Фаза!

Якщо хочете практикувати відключення ВД то найпростіше його відключення робиться і пояснюється так - ви ніби починаєте гратися із думками. Вони ідуть і ідуть а ви її обриваєте недодумавши до кінця. Тобто ловите себе на тому, що вираження думки в слова не потрібне і відкидаєте її і так далі і далі але без напружень і якоїсь боротьби інакше вся енергія піде на цю фігню!

І якщо неполучається потрапити в фазу єдиний шлях не розчаруватись це відсутність емоцій, а проста практика без усяких чітких задач. Є фаза добре, нема завтра буде, не завтра так після завтра. Як тільки людина починає "тиснути" з себе фазу і робити це емоційно - фаза втікає. Емоційність і зусилля повинні проявлтись тільки при розділенні і при виконанні технік при непрямих методах входу.

Це суто мій досвід. Більше і нічого нема. Успіхів!
Аватара пользователя
egorka29
АДМИН
Сообщения: 978
Зарегистрирован: Вс мар 06, 2011 10:57 pm
Откуда: Россия г.Архангельск

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение egorka29 »

интересный способ Раум,ты объеденил техники, выспаться чтобы в сон не утаскивало, а потом разделение прямым способом без провала в сон :)
Аватара пользователя
Azzaro
Опытный практик
Сообщения: 3447
Зарегистрирован: Вт фев 28, 2012 7:34 am

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Azzaro »

Раум, здорово!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Ви знаєте воно дійсно якось з часом усе спрощується. Але хоть убий у мене тільки прямі методи класно получаються. А непрямі якось важко себе пробудити. Тільки якщо фолить тоді уже непрямим методом дивлюся образи або вилажу з тіла, хоча 80% припадає на спостереження образів і за 5 сек я знову у фазі.
У фазу захожу 2-4 рази у тиждень, так як помітив, що на даному етапі чим більше фаз тим вони неякісніші і не довгі. Через день-два оптимальний варіант. завжди дивлюся чи я гарно відпочив чи є настрій на фазу. Коли заходжу у фазу то вже на довго. Зазвичай мінімум пять виходів із фолами і без них.
Цієї ночі було купа фаз.
Сон 23.00-3.00, 30 хв на чай і думки. Далі усе по сценарію. Але чомусь така лінь появилась, думаю, а ну його ту фазу полежав 10 хв і перевернувся на бік і відразу ОС. Так і з 4.00 до ранку один секс у фазі був, мабуть сигнали весни)))
Аватара пользователя
egorka29
АДМИН
Сообщения: 978
Зарегистрирован: Вс мар 06, 2011 10:57 pm
Откуда: Россия г.Архангельск

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение egorka29 »

+1 весна, полным ходом! сегодня с утра я тоже во сне вначале одну уводил , потом вторую :))
Аватара пользователя
Феечка
Сообщения: 25
Зарегистрирован: Чт фев 21, 2013 12:45 pm
Откуда: Сад Снов

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Феечка »

Дорогой Раум, еще раз спасибо за ваш комментарий! Мне очень не хватает опыта. К сожалению, ваш дневник недоступен мне из-за языка. Вашу методику пришлось переводить через переводчик гугл :)
Я тоже пробовала нечто подобное, но тогда совершенно не могу заснуть в неудобной позе!
Всем лучи добра!!!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

необовязково засинати в незручній позі, головне продовжити цей стан очікування фази до максимуму, а потім на фоні втоми просто лягти у найзручнішу позу. Тоді теж висока вірогідність потрапити у фазу.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Хочу добавити одну річ. У мене вихід у фазу із нічним перериванням сну просто таки набагато результативніший якщо я не просто сиджу і щось думаю, а коли з 30 хв читаю якусь книжку. Тобто коли нема часу на думки.
Я раніше писав що думки не заважають але тепер коли більше звернув увагу на це то відразу помітив що читання усуває внутрішній діалог і фаза набагато ближча ніж просто сидіти і щось думати або щось робити. Обовязково ще більше буду спостерігати за даним пунктом.
Аватара пользователя
Феечка
Сообщения: 25
Зарегистрирован: Чт фев 21, 2013 12:45 pm
Откуда: Сад Снов

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Феечка »

Раум писал(а):необовязково засинати в незручній позі, головне продовжити цей стан очікування фази до максимуму, а потім на фоні втоми просто лягти у найзручнішу позу. Тоді теж висока вірогідність потрапити у фазу.
Спасибо за совет! Я попробую. Пока у меня не получается выходить в фазу, только через осознание во сне.

Раум, у Вас очень много дельных замечаний, хотя мне и приходится через гугл-переводчик пропускать :) Вы не против, если я себе в дневник для памяти буду помещать некоторые Ваши цитаты? (с авторством, естественно)
Всем лучи добра!!!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

На здоровя, лиш би був результат))).

На здоров’я, лиш би був результат))).
Що я дослідив із заглиблення і утримання. Коли я роблю будь яку дію для заглиблення, як казав радуга «треба вжитися в неї». Це дійсно правда, але трохи не розумів суті вислову «вжитися». Тепер розумію.
Ну от коли роблю заглиблення треба не просто виконувати якусь дію, (їсти, бігти, битися, агресія) треба таки всім усвідомленням старатись відчути ці відчуття якомога якісніше, глибше і чіткіше. Наприклад я щось їм, то я всю свою увагу перекидаю на відчуття смаку страви, відчуваю смак, (солена, пекуча, солодка…) і тоді фаза моментально стає гіперреалістичною, такою що просто перехоплює дух і я часто фолю через це. Але постійно повертаюся так, як дуже цікава риса фази до таких методів. Результативнішого поки що нічого не бачу.
Проблема у тому, що Радуга пише про досягнення гіперреалістичності і тоді фаза має бути стійка. У мене навпаки чим більше плавання свідомості тим фаза довша і цікавіша, як тільки я досягаю гіперреалістичності тим швидше можу зловити фол. Хоча це не проблема так як повертаюся у фазу і якимось чином навчився контролювати глибину фази. Але от пережити 10-15 хв гіпереалістичної фази безперервно ніяк не виходить.
Працюємо далі!
Аватара пользователя
Льоня
Сообщения: 7
Зарегистрирован: Вт окт 05, 2010 6:25 pm
Откуда: Чернівці

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Льоня »

Раум писал(а): Працюємо далі!
Чи практикуєш ще?
Це найдивовижніше, що зі мною коли небудь траплялось.
Аватара пользователя
Льоня
Сообщения: 7
Зарегистрирован: Вт окт 05, 2010 6:25 pm
Откуда: Чернівці

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Льоня »

Раум писал(а):... Потім закинув в звязку із виникненням сімї і т.д. З 1 січня 2012 року знову прокинулось бажання і почав займатись.
А твої діти усвідомлюють себе уві сні?
Це найдивовижніше, що зі мною коли небудь траплялось.
Ответить

Вернуться в «ДНЕВНИКИ ПРАКТИКОВ осознанных сновидений и внетелесных путешествий»