Щоденник Раума

ОДИН ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ - ОДНА ТЕМА! Описание личных опытов по освоению внетелесных путешествий, астрала и осознанных сновидений.

Модератор: модераторы подфорумов

Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Перший раз у вас - думаю буду теж вести щодденик, чим більше усього задіюю тим кращий результат. Практику почав тільки почувши від друга про ОС і зразу усвідомив себе. Так був, як тоді здавалось дуже довго у фазі, міняв картинки короче після того, як прокинувся я офігів. Займався десь рік. В середньому 1 усвідомленпий сон в тиждень. Потім закинув в звязку із виникненням сімї і т.д. З 1 січня 2012 року знову прокинулось бажання і почав займатись. Займаюсь постійно. Радугу подивився недавно до того навіть не знав про вихід у фазу на пряму з просоння. Відразу протягом двох днів як дивився Радугу попав у фазу але не на пряму а знову таки затягнуло у картинку. Так і покищо непережив цього виходу із тіла. Постійно усвідомлюю себе через руки або просто ні з того ні з сього розумію, що я у фазі. Починаю заглиблюватись - раніше заглиблювався дивлячись на руки та розкручуючись. Тепер пробував методику Радуги набагато краще. Картинка просто ЖЕСТЬ яка реальна і над реальна. У фазі в середньому раз у тиждень. Хоча усвідомлююю себе частіше але постійно викидає або засинаю. Менше з тим.

Розвиваю память снів. Уже за ніч памятаю по чотири-пять снів і веду щоденник. Паралельно пробую Радугу але чомусь надранок нічого не получається - налаштовую себе і тупо сплю дві три години після шести попередньо проспаних годин. Але я блін впертий)) Обовязково добюся результату.

Сьогодні запамятав пять снів, постійно таке враження що щось не так у снах - типу свідомість прокидається але десь на 25% не більше - нестає ривка. Ранком знову проспав мабуть замала настройка на вихід. Сьогодні буду серйозніше налаштовуватись.
Аватара пользователя
Azzaro
Опытный практик
Сообщения: 3447
Зарегистрирован: Вт фев 28, 2012 7:34 am

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Azzaro »

Прикольно читать на мове)))) Удачи тебе!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Сьогодні над ранок постійно намагався увійти у фазу відкладеним методом, десь дві години пробуджувався і вже от-от)) Але на жаль то сонячне проміння чи ще щось недавало повніцінно вийти з тіла. Короче нічого не получилось. Хоча почуваю себе дуже добре і головне виспаним
Аватара пользователя
Диола
Опытный практик
Сообщения: 2719
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2012 1:15 pm
Откуда: Россия

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Диола »

Azzaro писал(а):Прикольно читать на мове)))) Удачи тебе!
А мне очень тяжело читать, вообще не понимаю смысла некоторых предложений)) Автор, нельзя ли по-русски?хотя бы самые важные моменты, а то мы так вам ничего посоветовать не сможем
Обыватели ещё спали, не зная что на планете меняется власть...

Мой Дневник
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Да с руским очень сложно(( Говорить и понимать проблем нету, а от граматика... Ище в младших класах учил руский
Икигай
Фазер
Сообщения: 471
Зарегистрирован: Вс июл 01, 2012 7:31 pm

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Икигай »

.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Опытные практики могут украинский выучить в фазе))) А впоше то буду писать на руском, но Пушкин в гробу перевернетса.
Короче сегодня где то три попытки имел чтобы войти в фазу но не получилось, почему то когда я начинаю делать фантомное раскачивание оно идет, нокогда делаю большую амплитуду тогда начинаетса рука дергатся. Но все же в фазу попал через ОС но сразу выбросило хотел опять туда но не получилось. Сегодня буду снова ломится!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Сегодня три раза попадал в фазу но всегда думал что это реал потом снова пытался войти и снову думал что это реал. Короче чувствую что просыпаюсь и давай взлетать. Я у себя в кровати смотрю. Пытаюсь делать фантомные движения. Невиходит открываю глаза только тогда понял что я был в другой комнате на другой кровати. И это еще не все я начинаю выкатыватся а выходит что и в этот раз я лижал на животе в реале а в фазе был на спине. Короче такая муть. Два раза непонять что я в фазе. потом снова захожу в фазу а мои дочки говорят что надо уже вставать ну я и открыл глаза в реале - смотрю а они спят))) Жесть
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Вчера вошол в фазу через осознание во сне. Прехода даже не поммню просто осознаность начала появлятся по чучуть и проявилась. Но в картинке была ночь было трудно углубится. 75% добился только в результате умывания из лужи)) Но все равно картинка постоянно убегала. Где то на форуме читал метод засипания во сне и так и зделал - ляг на кровать и попытался заснуть сразу меня перекинуло в другую картинку - был день, картинка 100% реалистичности. Я начал бродить , встретил друзей и красивых девушек, удерживатся вопше не надо было, так было легко. Потом внешний звук вернул меня в тело. еще попробую побегать. Но засыпание во сне это нечто!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Сформувавши хороший намір увійшов в усвідомлений сон. Спав десь 5 годин, потім годину не спав читав про сни. Далі заснув прокручуючи в думках усвідомлення і усвідомив себе. але нажаль було уже над ранком і сусіди почали щось гупати от і викинуло мене. Метод Радуги в будні не практикую так як невиходить довше поспати. Буду на вихідних. Картинка спершу була 50% реалістичності далі знову лягнув спати у сні і стала 90%. походив по кімнаті і викинуло від шуму. Немає нормальних умов але то не біда.
Аватара пользователя
COHЯ
Фазер
Сообщения: 1722
Зарегистрирован: Сб фев 25, 2012 12:32 am

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение COHЯ »

Беруши хорошо от шума помогают.
"Все всегда заканчивается хорошо. Если все закончилось плохо, значит это еще не конец."
Пауло Коэльо
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Я в курсі, але малі можуть почати плакати а я буду дрихлити))) Якось не по батьківськи
Аватара пользователя
COHЯ
Фазер
Сообщения: 1722
Зарегистрирован: Сб фев 25, 2012 12:32 am

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение COHЯ »

Вы гарний тато)
"Все всегда заканчивается хорошо. Если все закончилось плохо, значит это еще не конец."
Пауло Коэльо
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Все ж буду писати на українській. Так як щоденник все ж таки це щоденник). Сьогодні входив 5-раз в ОС. Можна сказати прямим методом. Заснув 22.00 - 2.50. Прокинувся і записав сон. Памятав усе дуже чітко реалістичність сна 100%. Вийшов із сну за рахунок викиду емоцій, снилась сварка а потім примирення з родиною. Далі писав сон і просто сидів і думав, мріяв хоча і на сон мало налаштовувався. В 3,50 знову ліг і відразу перейшов в усвідомлення сну. Але викинуло. Перейшов на інше ліжко і там знову ліг на спину. Засинав довго але відразу увійшов в усвідомлення заснувши і почалося. Перевіряв метод бігу в ОС дуже класно стабілізує картинку із 60% добився мабуть 120-130% реалістичності. Кольори просто нереальні. Усе дуже гарне. Як тільки чув, що мене викидає із сну я відразу хапався рука об руку і входив із стану пробудження в інший сон. І так пять раз. У сні постійно переривами рухався бігом і картинка ставала просто жесть. Помітив, що доторки не дають такої чіткості як розглядання трави наприклад з близька. Просто на дворі лягав на живіт і дивився на траву десь на відстані 10 см. Дуже усе ставло реалістичне відразу. Чого там тільки не побачиш. Чіткість піщинок, кольори такі що в реалі просто нема.
Далі пробував літати. Біжу і з розбігу скачу і починаю летіти в гору і не можу спинитись чую фол буде. В повітрі ловлюся за руки і на фоні пробудження відразу розділяюся і в іншій картинці уже. Далі вирішив скакати великими кроками але попередньо налаштувавши себе що я не полечу уже в небо. І так і сталося. Зміг спокійно перескакувати десь на 50 метрів призимлячись на острівках на озері. Відчуття - просто АААААААААААА! Супер. Далі почав кликати померлих людей. Зкликавши одного він озвався із товпи людей які були у сні я вже ішов до нього але побоявся((. Далі викликав друга який помер давно він прийшов але якись спотворений - не було такої чіткої зовнішності ми з ним трохи поговорили і далі чую фол буде. Я знову за руки і назад в картинку далі багато ще чого робив навіть уже не було потреби втримуватись. Просто відчував що час фази проходить і мене викидає то я знову за руки і назад. По часу це був найдовший час перебування в ФАЗІ і головне чіткість картинки не менше 100%. Вийшов із фази так як змучився уже і в кімнаті було уже світло.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Сьогодні два рази входив у фазу прямим методом. Хоча і незнаю скільки провал тривав, можливо просто себе усвідомив у сні. Але був далеко від чіткої фази 15-25%. Неміг ніяк заглибитись і просто засинав. Можливо причина втома після роботи. Взагалі міцніше почав спати так як роботи багато. Але все ж таки тішить сам вхід. Працюємо далі.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

сьогодні зайшов у фазу прямим методом так і не получилось заглибитись в звязку із втомою. Важкий день. Головне, що заходити у фазу не мав наміру. Просто якось вийшло на автоматі. Після невдачі заглибитись заснув і нічого не памятаю. Нажаль(. Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Займався прямими техніками але заснув, та під ранок усвідомив себе у сні. Почав заглиблюватися бігом - вийшло. Літня поляна, квіти усе цвіте - картинка 100%. Ліг на траву - почав роздивлятись листочки. Чую в тілі хочу кашляти - фол. Я за рука за руку і назад в сон. Картинка змінилася я в дома, взяв і кинув телевізор з балкону. Поітм сам скочив. Чую знову хочу кашляти - фол я знову за руки і назад і таки на третьому фолі кашлянув.(. На дворі уже світло і на роботу пора. Працюємо далі!
Аватара пользователя
COHЯ
Фазер
Сообщения: 1722
Зарегистрирован: Сб фев 25, 2012 12:32 am

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение COHЯ »

"Картинка змінилася я в дома, взяв і кинув телевізор з балкону."
Это вы так хотели сделать более реалистичной фазу - киданием телика с балкона?))
"Все всегда заканчивается хорошо. Если все закончилось плохо, значит это еще не конец."
Пауло Коэльо
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Та, ні) Просто мені часто у фазі заважають персонажі сну. А телевізор стояв між диваном і тумбою в проході і заважав пройти. І тим більше мої батьки його дивились, а мене це дуже злило колись в дитинстві. Тому інколи роблю такі вчинки. Не вдалося стабілізувати фазу так як дуже вже горло дерло)). Ці фоли ще більший виклик кидають. Боримося!. А от коли полетів за телевізором це вже цікавіше було. Чомусь виникає постійно непереборне бажання скакати з висоти і літати. В реальності боюся висоти. А у сні скачу як дурний))
Аватара пользователя
COHЯ
Фазер
Сообщения: 1722
Зарегистрирован: Сб фев 25, 2012 12:32 am

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение COHЯ »

Я тоже в реальности высоты боюсь очень, а когда попадаю в фазу, самое большое удовольствие вылетать через окно на улицу и лететь, лететь, лететь!!!
"Все всегда заканчивается хорошо. Если все закончилось плохо, значит это еще не конец."
Пауло Коэльо
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Вчора заходив чотири рази в фазу прямим методом через ОС, але не надовго, постійно був фол. Тільки раз зайшов нормально і почав втримуватись. Картинка 100%. Почав експерементувати із звуком - почав прислухатись. Звуки автобуса стали теж 100% реальні і все решту почало набирати реальних голосів і фол. Сам не знаю від чого. Вернувся в тіло і почав відразу вилазити з нього - виліз до половони, рухи були дуже вязкі і чомусь невистачило впертості. Вернуло в тіло. Далі заснув. Працюємо далі.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Ліг спати в 23.00 і відразу майже себе усвідомив. Взагалі нерозберу різницю між прямим методом і усвідомленням у сні. Таке враження, що це одне і те ж. Просто інколи намагаюсь непроспати точку засинання і засинаю. І вже у сні розумію, що це сон. Інколи через деякий час, годину-дві. Фаза відразу була не дуже реалістична, так я почав усе обмацувати). Вдалося досягнути 100% реалістичності. Дового ходив по цікавих будівлях якихось. Далі почав битися, так як давно мав план комусь набити морду. Але противник був здоровий мужик такий 120 кг десь, так мені не вдалося його набити але стратегії нанесення ударів встиг пропрацювати. Далі помітив що чомусь колои я у фазі вмиваюся холодною водою реалістичність стає просто гіпер. Але по звичці закриваю очі коли вмиваю лице і коли відкриваю очі усе навколо може змінитись. Навіть до такої степені, що я думаю, що вже прокинувся. Так і було цього разу, вмився - відкриваю очі і таке враження, що я в реальності відкрив їх. Чую якись рух, що мене чіпає хтось - думаю ото маєш - вже по фазі. Далі лежу і вже дійсно стаю фіз тілом і тільки тоді знову розумію, що то була фаза. Прокинувся 00.41. Головне тішить що фаза гіперреалістична була 100-120%. Погано, що забув план дій окрім побитись з кимось.
Висновок після виходу з фази чи коли так здається треба обовязково себе привчити постійно перевіряти чи це ще часом не фаза.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Сьогодні увішов у фазу знову прямим методом. Лягнув спати 0.00 прокинувся 4.15. Почитав книжку Радуги до 4.48. Ліг спати. Руки за голову і засинаю. пробую прямі техніки десь після третього провалу перевернувся на правий бік і заснув. Усвідомив себе у сні. Почав заглиблюватись, рухатись і все обмацувати. Картинка 100%. На дворі літо, кругом квіткова поляна. Усе яскраве і насичене запахами. Почав усе роздивлятися так як неставив собі ніяких цілей в фазі. Далі почав час від часу підбігати аби фаза утримувалася на рівні. Ще ліг на траву між квіти і просто віддався насолоді сонця і краси і спробував віднестись до фази як до реальності тобто не думати, що це фаза. 150% реалістичності. Просто дух перехопило. Виникло бажання створити дівчину. Створив і забув про утримання - чую фол. Руки не помогли. повний фол. Лежу в тілі розлостило мене та дівчина, думаю в пень той секс і із злості давай вилазити з тіла. Виліз до половини далі неможу я знову рознервувався як і з такою агресивністю виліз дуже легко. Але постійно мене тягне в картинку в кваритрі ніяк не получається хіба що несправжнє пробудження. Але тоді я чомусь на 100% впевниний, що то не фаза і неперевіряюсь. Від сьогодні буду складати план. Чотири рази входив у фазу один раз усвідомленням, другий виліз із тіла, а третій і четвертий просто після фолу дивився на образи і мене кидало в фазу. Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

тиждень відпочивав так як не було можливості нормально виспатись. Сьогодні в ночі прокинувся і почав робити прямі техніки. Після фантомних рухів, які не зявлялися почали спливати образи, гори, міста і провал. Після провалу усвідомив себе у сні. Почав заглиблення, все обмацував і бігав, нажаль довго у фазі не протримався так як заснув. Помилка - лінь складати план. Таки буду його складати бо без нього в фазі незнаю, що робити і засинаю.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

два тижні буду займатись непрямим методом. Так, як він у мене чомусь недуже получається, а пора би. Сьогодні спав 6 годин, прокинувся, почитав книжку, склав план на найближчу фазу і лягнув спати із настановою пробуджуватись без руху. В інтервалі двох годин пробуджувався пять-шість раз без руху і починав робити техніки. Нажаль жодна не йшла. Робив фантомні рухи, спостереження образів і шум в голові. Тільки шум був раз зявився дуже незначний але я заснув. Головне що мене вистачало на перше коло технік, а після силового засипання я так зрозумів мабуть засинав. Став трохи розбитий. Сьогодні буду просто відпочивати а завтра продовжу непрямі техніки.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

знову фаза через усвідомлення. Увечері ліг спати. Думки звільнив, і усвідомив себе у сні, хоча і причин усвідомити не було але все таки просто якимось чином зрозумів, що сон. Тільки почав заглиблюватися (терти долоні одна об одну) чую фол. Із агресією хапаю рукою руку і зразу вилажу з тіла, виліз тільки на половину зразу така лінь напала, зневіра і я здався нажаль. Назад у тіло. Другий ривок але уже став тілом та для перевірки походив по кімнати переконався, що реальність. Яка б не була та фаза. Працюємо далі. Чомусь як тільки хочу серйозно зайнятися непрямими техніками починаю себе усвідомлювати у сні.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Вчора ліг спати 22.30, прокинувся о 5.15. походив і ліг спати. Відразу усвідомлення у сні. почав заглиблюватись картинка 75%. Фол. Лежу далі не рухаюсь і знову у фазі. Заглиблююсь. Зовнішній фактор розбудив. Перейшов на інше ліжко. Лежу відразу в сон з прямоїх техніки (спостереження образів) провал і усвідомлення і так уже протягом двох годин постійна фаза і фоли. точніше не фоли а просто засинав далі та по сюжету знову усвідомлював, що сон і далі заглиблювався і утримувався. Літав над полями, їв дуже смачні фініки (щось подібне до них) і горіхи. Такі смачні що просто торба!! Потім спробував для утримання фази їсти лимон, тільки подумав він уже в кишені. Витягнув і вкусив так щедро. Кислий - аж мене перекривило але фаза відразу 100% далі по сюжету знову заснув і знову усвідомив. Пару раз були фоли але я просто лежав і нічого не робив і далі в сон кидало. Також коли пробував вилазити з тіла то завжди тільки до половини і я уже в сні - так і не пережив повноціного розділення. Дуже цікава фаза була і довготривала. Бачу що для мене самими ефективними є поєднання прямої і не прямої техніки в одну. Навіть нерозберу за рахунок яких технік вхожу у фазу. Працюємо далі!
Аватара пользователя
COHЯ
Фазер
Сообщения: 1722
Зарегистрирован: Сб фев 25, 2012 12:32 am

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение COHЯ »

Хорошо вы придумали - лимон для удержания есть. Надо будет взять на заметку.
"Все всегда заканчивается хорошо. Если все закончилось плохо, значит это еще не конец."
Пауло Коэльо
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

позавчора теж входив в фазу непрямими методами але знову таки незрозумів, що у був у фазі. Хоча пробував і дихати з закритим носом і недихалось. Також пробував підскакувати і на диво не полетів (у перший раз).
Сьогодні знову зпряцював відкладений прямий метод із подальшим усвідомленням. Спав шість годин приблизно, сам прокинувся, походив і ліг спати. Лежу і роблю прямі техніки "спостереження образів" після другого чи третього провалу я уже в сні. Почав заглиблення. Заглибився до 75% і почав ходити по картинці сну. На дворі ніч важко зосередитись. Спробував для заглиблення причинити собі біль. Вдарився ногою, біль справжній тільки дуже короткий - непомогло. Чую фол. Тепер постійно при фолі просто коли вертає в тіло я відразу із сонного паралічу спостерігаю образи і не рухаюсь і мене знову затягує в сон. І так три рази. Чомусь привернули увагу дві дівчини ну і відповідно відразу бажання зайнятись сексом. Але на половині процесу фол. Далі уже на дворі було світло і я не міг заснути. Фаза теж була десь до 30 хв і з фолами. Наступний раз буду добиватись реалістичності. Про план побувати у Хогвордсі із Гаррі потера згадав у фазі але через не повне заглиблення так і не зміг переміститись. Працюємо далі. Основне, що прогрес. У мене ще ніколи не було так часто фази. Гора два рази у тиждень.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

УРААААА! Чотири виходи непрямими методиками через фантомні рухи рукою. Чотири підряд, нарешті. Перший раз я вийшов повноцінно за рахунок техніки фантомних рухів. Усе попорядку:
- спав 22,30 - 3,00;
- прокинувся, вмився холодною водою, зробив легку зарядку;
- ліг спати 3,15;
- нехотів займатись фазою але не міг заснути тож вирішив прямий метод попрактикувати - провалів не було тому вирішив просто заснути;
- через якись час прокидаюсь чую рука ліва затерпла і давай її розкачувати, вона не іде, я трохи полежав і далі і пішла, майже відразу із такою злістю аплітуда за три рухи стала дуже великою я давай ставати - став на половину тулуба далі лінь така напала думав кидати але згадав, що це мить до фази і із матюками про себе із ривком викотився з ліжка на підлогу, впав на коврик, від радості ФОЛ, я далі те саме і на підлогу;
- заглиблення методом дотиків, почав усе обмацувати і за пару секунд зір зявився, згадав, що треба відходити від тіла як омога далі побіг на кухню. Картинка 100% але на дворі ніч як і в реальності. Почав кухню роздивлятись чую фол;
- далі фантомні рухи і знову по тій самій схемі на підлогу зір відразу був тільки не чіткий почав заглиблюватись. Побіг на балкон стрибнув з вікна, на дворі ніч, і паде дощ на дворі дійсно падав дощ і в реалі. Я почав руки мочити у калабанях, усього торкатись, болото, холод і мокрота усе реальне, ліхтарі світять, машини їздять, дощ шумить від того всього офігів і відчув втому. ФОЛ.
- далі знову фантомні рухи але мене кинуло уже у картинку - вершини гір - здалося, що Гімалаї, я на вершині, усе дуже гарне просто слів нема. Віє холодний вітер гірський - благодать! Далі фол і я вже не міг далі спати, встав 5,30 год. Так і від вражень не спав, вдчував себе просто супер!!! Так як перший раз вийшло вийти з тіла у себе в кімнаті фантомними рухами і ще до того чотири рази підряд!!! Я в захваті - працюємо далі!!!
Ответить

Вернуться в «ДНЕВНИКИ ПРАКТИКОВ осознанных сновидений и внетелесных путешествий»