Щоденник Раума

ОДИН ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ - ОДНА ТЕМА! Описание личных опытов по освоению внетелесных путешествий, астрала и осознанных сновидений.

Модератор: модераторы подфорумов

Аватара пользователя
S_T_A_S
Фазер
Сообщения: 221
Зарегистрирован: Вс апр 17, 2011 10:47 am

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение S_T_A_S »

Интересный дневник)
Успехов в освоении Фазы!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Сон. 21,30-1,30. прокинувся, походив, подивився телевізор, ліг спати - старався про фазу не думати. Далі дуже реалістичний сон і усвідомлення. Був на гулянці в дорогому ресторані, танцював, обїдався цікавими стравами, веселився - із повним усвідомленням, що це сон. Далі було ще багато пригод і подорожей...

Усвідомлення зазвичай приходять уже просто самі від реалістичності сну. Тобто сниться мені дуже реалістичний сон де свідомість присутня на 25-50% і я просто розумію, що це сон.
Цікавий факт - якщо не заглиблюватись до гіперреалістичності, а просто дозволяти свідомості гуляти до 75% не потрібне ніяке втримання. І тривалість фази збільшується на багато раз. І другий факт це те, що якщо в усвідомлений сон не втручатись враження від нього зовсім іншні ніж від сну в якому ти почав заглиблюватись (можливо це тільки у мене так). Після таких снів ти прокидаєшся і розумієш, що тебе не було десь день або і більше в дома))). І коли починаєш підраховувати час подій то бачиш що тривалість їх більша ніж 15 хв. Хоча тут уже виникає небезпека періодичної втрати свідомість (засинання) і можливо тому таке враження. Але ЕФЕКТ від такого життя у сні це просто ВАУ!. Недоліком є те, що повністю міняти сюжет не получається так як може настати ФОЛ! Я просто вношу корективи у сон але кардинальних змін не вношу. Буду досліджувати дану властивість більш глибше.
Ну і важливо по два-чотири рази переривати сон, тоді вірогідність ОС і реалістичності сна виростає у рази. Саме оптимально просто "ОБПИТИСЬ" чаю наніч і все!

Працюємо далі!

Це дійсно життя у двох світах!!! Поки ОС вважаю найважливішим знанням у своїм житті і вдячний долі, що дала мені такий неймовірний ШАНС, пізнати всю красу ФАЗИ!!! Ну і ще трохи "індульгірованія"))) Усім хто починає працювати над фазою - НЕЗДАВАЙТЕСЯ НІКОЛИ - ВОНО ТОГО ВАРТЕ!!!!!!! Не можу без емоцій!!!! ЇХАААААААААААА!!!))))))))))
Аватара пользователя
S_T_A_S
Фазер
Сообщения: 221
Зарегистрирован: Вс апр 17, 2011 10:47 am

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение S_T_A_S »

Раум писал(а):
Ну і важливо по два-чотири рази переривати сон, тоді вірогідність ОС і реалістичності сна виростає у рази. Саме оптимально просто "ОБПИТИСЬ" чаю наніч і все!!!!
Четыре раза за ночь прерывать сон? А сколько бодрствовать нужно в промежутках между сном? 30 минут или больше?

Раум писал(а): Це дійсно життя у двох світах!!! Поки ОС вважаю найважливішим знанням у своїм житті і вдячний долі, що дала мені такий неймовірний ШАНС, пізнати всю красу ФАЗИ!!! Ну і ще трохи "індульгірованія"))) Усім хто починає працювати над фазою - НЕЗДАВАЙТЕСЯ НІКОЛИ - ВОНО ТОГО ВАРТЕ!!!!!!! Не можу без емоцій!!!! ЇХАААААААААААА!!!))))))))))
О да, Фаза, я думаю, самое невероятное переживание, которое можно испытать в жизни!)
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

З цим треба експерементувати. Мені достатньо сходити в туалет і потім у ліжку лежачи в незручній позі, якомога детальніше згадати обривки сна або навіть повний сон. Тобто задіяти память снів. І далі знову просто засинаю без всякого надлишку емоцій про фазу.
Потім два варіанти розвитку подій - ОС або ДУЖЕ реалістичні сни, які я памятаю дуже і дуже чітко, а це уже повно емоцій, подорожей і пригод! Удачі!
Аватара пользователя
S_T_A_S
Фазер
Сообщения: 221
Зарегистрирован: Вс апр 17, 2011 10:47 am

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение S_T_A_S »

Ок, спасибо за информацию)
Удачи!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Вчора була дуже реалістична фаза із трьома виходами.
Непрямий метод хоча я і не планував входити у фазу. Просто прокинувся і чую, що є шанс, відразу викотився і впав з дивану, почав відразу віддалятися від тіла. Поліз на карачках на кухню, так як зору не було. Почав обмацувати підлогу, коврик поки доліз до кухні зір зявився. Відразу став на ноги і вхопив сільничку, усю сіль засипав в рот. Мене аж перекревило - але заглиблення відразу на 150%. Я аж офігів! Почав їсти усе з холодильника від смаку страв утримувався без проблем але почав усе чути із реальності так як вже був ранок. Виходить так якщо заглиблення більше 100%. Тоді реальність має дуже великий вплив, будь-які шуми відразу впливають на мене і хочуть зфолити. Спершу був один фол але я зі злості на фоні повернення в тіло відразу знову викотився і знову на кухню, знову сіль - повне дежавю. Потім хотів вискочити з вікна але чую голоси із реальності і знову фол, я знову очі не відкриваю і викочуюсь. Тоді вже зір відразу був. Просто став в коридорі і піднявся над підлогою, парив під стелею і відчув якийсь незрозумілий страх. Я ніби "привид" розклав руки і тіло почало робитись прозорим, звуки почали іти хвилями і вони чомусь були страшні для мене. Сам не знаю чому. Почав розбиратись із страхом і мене зфолило.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
egorka29
АДМИН
Сообщения: 978
Зарегистрирован: Вс мар 06, 2011 10:57 pm
Откуда: Россия г.Архангельск

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение egorka29 »

Раум, а когда видишь свое тело, не возникает желание помучать, рассмотреть ?
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Поки ні, в основному іде боротьба за утримання. Але як я вже помітив, різні знущання над тілом дуже помагають заглибитись. Особливо це біль або ж зїсти щось дуже радикальне (сіль, перець, лимон, випити спиртне...).

Вчора перед сном був цікавий досвід. Коли я лежав і хотів заснути, точніше навіть і не хотів, просто приліг і дивився телевізор у мене відбулося два спонтанних виходи. Ще такого не було. Тобто я дивлюся телевізор дрімаючи водночас (просто усі думки відключились) і тут я вже бачу, що я на балконі дивлюся у вікно. Все реально на 100% і тільки я включив мозги аби осмислити все зникло і я вже знову на дивані. Мені стало цікаво і я знову постарався повторити те, що зробив. Відключивши мозги відразу мене кинуло в якусь кімнату (незнайому) ну і емоції знову перемогли, кліпнувши я знову опинився там де був. Цікаво те, що вроді я навіть і очі не закривав, якось воно сталось спонтанно, бо коли вертався в тіло то непамятаю, щоб очі були закриті, хоча тут 100% сказати не можу.

Дуже цікаво! Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Неділя сну)) Фазами навіть не пахло. Просто спав по 10 год. без пробудно. Вчора фаза дуже довга і цікава. Головне, що спав на вузькому дивані і не сам але вийшло дуже легко потрапити в фазу і головне довго утримуватись. Фоли були але без повернення у тіло, просто мінялася картинка. Досить вдало получалося створювати обєкти. Тобто про, що я думав усе само виникало у сні, блукав у різних фантастичних світах, приймав участь у бійках, був сон-фентезі.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Вчора вирішив добитись фази, сон 22.00-3.20. Прокинувся, заварив собі зеленого чаю, випив ліг спати у незручну позу (на спину). Довго не міг заснути, постійно будив у собі свідомість, було два глибоких провали із пробудженням і на третій раз зайшов у фазу. Спроба входу тривала мабуть десь біля 30 хв. Але дуже вдало. Свідомість на стільки розбудилась, що фаза була майже постійно Гіперреалістична. Навіть втримуватись не приходилось. Хоча було два рази, коли майже засинав але я відразу схопив перець чилі, він стояв на холодильнику і зїв його, мене почало пекти і все внормувалось, далі так само випив холодного кампоту із сушки і теж фаза гіперреалістична. Дуже помагають контрасні стани організму - це я вже у котре переконуюсь. Тим більше їх дуже просто створити, просто хочу лимона наприклад обертаюсь в інший бік і він там стоїть. Довго блукав по вулиці і приймав участь в сюжеті сну, я був підривником. Встановив ядерну бомбу, звязав усіх людей, які мені неподобаються у одному приміщенні, запустив детонатор, а сам утік. Відбувся вибух і усе рознесло))) Далі ходив по весняному саду і стрибав на далекі відстані. Коли вже опинився у себе в квартирі то почав відбиватись від власних дітей вони недавали ніякого спокою у фазі, постійно заважали то я їх розкидав. Захотів покликати давно померлу бабусю. Почав кликати гучно із три рази але постійно, коли обертався її не було, чомусь ніяк не виходило. Далі облишив ці справи і зайнявся дорослими справами із дружиною. Продзвенів будильник і я прокинувся.

Для мене визначальним є після тривалого сну, розтормосити себе аби нехотілось спати і тоді досить часто потрапляю у фазу.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

сон 22.00-1.55 прокинувся, зробив собі чай, випив, почитав книжку ліг спати.
прокинувся 5.30 знову заснув у незручній позі. Відразу фаза і то яка.
Я на вулиці просто блукаю по дорозі між деревами. На дворі літо, спека. Гуляю і сам дивуюся що не потрібно утримуватись фаза дуже стабільна. Обдивився усю красу двору і пішов до дому. В дома заходжу у кімнату моя дружина починає мені щось розказувати за фазу нажаль не пам’ятаю, що. І головне знову таки вона знає, що це моя фаза Я їй розказую, як це класно і варто їй займатись цим. Далі мене фолить і я знову на вулиці між деревами, заходжу у кімнату знову і бачу ту саму картину що і в перше але суть у тому що там я уже є і розмова та сама, що і перший раз тільки я тепер ніби перемістився у минуле і дивлюся на себе і свою дружину, як ми розмовляємо. Усе точно таке саме, мене це так зацікавило що я почав думати над цим і від думок майже заснув знову але все ж таки свідомість прийшла і я почав відразу заглиблення, тактильно усе перемацав і картинка знову гіперреалістична. Я уже в селі. На подвір’ї, на порозі мій покійний дядько він на двох ногах, молодий і красивий. (У житті йому відрізали одну ногу). Я хотів з ним поговорити але він мене не слухав, а просто стояв на сходах. Далі я зайшов у хату, там моя дружина була і далі було дві сцени не для дітей, цікаво, що я повністю володів ситуацією. Як тільки мене починало фолити я гладив її тіло і фаза відразу ставала 100%. Після усіх цих процедур я зайшов у кімнату і почав обдивлятись усе що там було, годинник із совою стояв, картини якісь, старі речі в реалі таких нема. І коли мені вже те обридло я вирішив виходити з фази і в самому кінці я згадав про ПЛАН - НА КІНЕЦЬ ТО!!))) Згадав, що хочу на море. І йома-йо я на морі. Ну просто слів нема аби передати - реальне море. Картинка просто розплилася і відразу стало море. Красиве таке, без крає, берег піщаний, біля мене була якась сімя, жінка, чоловік і троє дітей. Жінка і чоловік були такі грубі і не красиві. А діти гралися трохи далі від берега і кликали моє ім’я, хотіли мені щось показати. Там ішла польова дорога і попри неї хатини сільські стояли.
Я відразу кинувся у воду і поплив, проплив десь з 20 метрі і перевернувся на спину, вода була просто чудова, прозора і тепла. Згадав про те, що хотів вилікувати собі коліно (чомусь болить уже з два місяці) і набрав силу води (важко пояснити) і сонячне проміння у руки і двома руками загнав собі ту енергію у коліно (я був у воді і плавав на спині). І так два рази, відчув тепло у коліні і дуже приємне відчуття по всьому тілу, просто словами не передати. Далі я поплив до берега. Вернувся, виліз з води на берег. Дивлюся а то вже смеркає, сонце сідає і на небі ну така КРАСА, що просто дух захоплює. Я задивився на це і фаза стала не стійка, захотів знову скочити у воду дивлюся на море, а то вже сніг там де було море, а я голий. Думаю яка різниця і скочив у сніг, він холодний - фаза відразу стабілізувалась. Я покачулявся у снігу і мене якийсь зовнішній звук чи рух зфолив.
АААААААА!!! Це просто абзац! Коли вернувся у тіло відчуття такі були ніби я заново народився, коліно боліло але біль був якийсь не такий. Про стан коліна ще не знаю так як воно періодами болить. Обов’язково продовжу даний досвід.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Azzaro
Опытный практик
Сообщения: 3447
Зарегистрирован: Вт фев 28, 2012 7:34 am

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Azzaro »

Очень круто с морем вышло у тебя! Мгновеная смена картинки - ааа! класс!
Эх, а я так пока и не могу этого добиться.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

це точно, круто) У мене рідко так получається але прогрес на лице. Коли фаза гіперреалістична тоді і получається.

Сьогодні знову фаза.
Сон 0.00-4,30. Прокинувся, заварив зеленого чаю з лимоном і медом (смакота - про зелений чай, що я помітив, випиваєш кружку і мене наприклад починає мучити спрага від такого чаю, у роті сухість, що по суті допомагає свідомості при вході у фазу, такий собі легкий дискомфорт, який не дає повністю заснути). Почитав книжку і в 5,20 ліг спати. Незручна поза і чекаю фазу. Пару провалів і я уже в фазі, але видно я мало виспався так як пізно лягнув, для мене 4 год, мало тому фаза спершу була гіперреалістична, я був на великому полі, на дворі зима, почав обтиратись снігом, заглибився, але як була ніч так і залишилась, світло чомусь незявлялося. Я зайшов у якусь сільську хатину і там цілувався із дівчиною просто таки із 100% відчуттями. Далі я по трохи почав втрачати свідомість і заснув.

Цей тиждень буду штормити себе без відпочинку. Спробую ефект від такого мазохізму. Взагалі люблю всякі експеременти.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

І ще що я помітив - за ніч купу раз ловлю себе на тому, що я намагаюсь вийти із тіла уже якось інтуїтивно, тобто кожне пробудження супроводжується бажанням вилізти з тіла але завжди тим спробам не хватає ясної свідомості і агресії, тому вони провальні, хоча це дуже класно, рано чи пізно усе буде працювати. Якщо знайду золоту середину сну і свідомості буду постійним гостем фази.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Вчора два пробудження але фази не було, тільки 4 дуже реалістичних сни, які я памятаю, як реальність.

Сьогодні, сон 23.00-3.45. Прокинувся, заварив чаю, пригадав детально сон і пішов спати. Ліг у незручну позу 4.20, і почав чекати на фазу, нажаль провал був довгим і входу не було але був ОС. Сниться мені, що я дивлюся передачу про рідне село, в якій розказують різні історії села. І в сюжеті показують річку, я розумію, що річки в селі немає і що це мабть Київ, так як річка з порогами значить - це Дніпро. Відразу себе усвідомив. Я знову ж таки в селі уже біля церкви разом із дружиною ми повністю голі, на дворі сутінки. Ми стоїмо і я починаю знову їй розказувати що зараз вона в моєму ОС і треба, щоб вона постаралася теж усвідомити себе. Вона починає розпитувати, як а я їй розказую про фазу і т.д. Дивлюся а попри нас їздять на роверах хлопці із горки. Дружина каже ми ж голі, а я кажу яка різниця ми ж у фазі, далі фаза почала ставати не стійка і я обняв її і почав гладити тіло, ну і почалася сценка не для дітей. Далі після насолоди ми пішли до магазину, коли ми йшли по вулиці уже був день і на дворі літо, дуже тепло я відчував сонце і його тепло (далі починається "містика"). Я відчуваю що в реалі хочу в туалет (чай робить своє). Ми заходимо у магазин. В магазині усе, як в офісі, якісь вітрини із канцтоварами і сидять офісні працівники. Один почав нам хамити, а я вже чую так хочу відлити, що аж неможу ну і цей мужик ще мене зпровокував - виникла дибільна ідея усіх обцюняти))). Ну я і почав фонтаном обливати усіх їх, увесь кабінет, лив так з на пару метрів))), Але чую, що вже в реальності не витримую і фаза починає розпливатись я ще встиг вийти на двір, побачити усю красу свого села (усе було так як у реальності) я не помітив якихось відмінностей від реальності. Ну і вийшов з фази. Побіг у туалет.
Для чого ця детальність зараз напишу.

Вся містика почалася після мого пробудження, після туалету прокинулася дружина і я по звичці розпитав, що їй снилося і чи не був я у її сні та не розказував про фазу. Ось її приблизна розповідь.

"- Сниться мені, що ми з тобою у місті в центрі гуляємо, ходимо і фотографуємося, ти підійшов до фонтану і почав фотографувати його і склалося таке враження, що ти мочишся двогою струєю, так як цівка води якраз виходила заду тебе ніби ти цюняєш. І це було якраз перед пробудженням. Ось і містика. Звичайне співпадіння або ж все таки якимось чином вдалося частково переплести наші сни. І ще вона каже що перед пробудженням погано спала так ніби марила - це якраз в той час як я поливав усіх в магазині.

Обовязково буду експерементувати із даним явищем. ДУЖЕ ЦІКАВО!

Працюємо далі!
Аватара пользователя
egorka29
АДМИН
Сообщения: 978
Зарегистрирован: Вс мар 06, 2011 10:57 pm
Откуда: Россия г.Архангельск

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение egorka29 »

так это у тебя уже намёки на совместное сновидение, ты и жена сошлись на одном моменте сюжета сна :)
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Хотілося б, досить схоже, звичайно сюжет дурний але, що маємо те маємо.

Сьогодні ОС. Сон 22.00-1,20. Прокинувся, випив чаю, почитав книжку, ліг спати 2.00. Довго не міг заснути, десь з 45 хв. Далі ОС. Сниться мені, що я у друга на роботі і він розказує, що не буде більше займатись продажем техніки так як справи не дуже, а буде труби продавати. Далі я просто від реалістичності картинки усвідомив себе. Почав заглиблення, підійшов до стіни і почав розглядати зблизька її. Усе реалістично. Далі по плану, згадав, що хотів когось спитати про те, як частіше потрапляти у фазу тут у хаті якась баба зявилася, вона пройшла біля мене і пішла на кухню я за нею іду і питаю, як мені у фазу потрапляти, а вона каже - просто заходь у ці двері і показує на двері у спальню)). Я думаю - сильна порада, питаю, а поконкретніше, вона почала якусь фігню нести, я зрозумів, що толку мало і далі згадав, що хотів побачити і побавитись із живим тигром, зразу усе перемінилося - я на якомусь полі, а біля мене не тигр, а чорний кінь (думаю дивно). Він упряжений у таку римську колісницю на якій воювали колись, кінь тиче мені свою морду ніби кличе проїхатись я заліз на колесницю і кінь помчав. Дуже велика швидкість була, я дивлюся у перед а там провалля і то дуже глибоке, дна не було видно. Кінь зупинився, я думаю якого дідька, відїхали назад і з розгону скочили у прірву. Падіння було але от преземлення не памятаю. Далі я стою уже на землі біля залізниці, то якась залізниця майбутнього по ній їздять дивні поїзди, таких небачив ще. Приїхав поїзд і я хотів сісти і покататись але мене кондуктор не пустив каже вам на той поїзд і показує у верх. Я дивлюся а там ніби дубль цієї залізниці і поїзда, ніби тінь (привид) залізниці і поїзда. Дивлюся на себе, а я теж прозорий як привид. Залетів у поїзд той, зайшов у вагон, а там якісь містичні люди, далі уже я почав втрачати свідомість і усе стало сном який я не дуже памятаю. Були якісь бійки із тими людьми...

Працюємо далі!
Одиссей
Сообщения: 31
Зарегистрирован: Вс июн 27, 2010 11:48 am
Contact:

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Одиссей »

Привiт,Раум.Лише недавно я зрозумів чому у снах часто присутні сюжети пов'язані з поїздами, літаками, автобусами. Це ті місця, де ми просто тупо спостерігаємо і рідко думаємо. Там у нас відбувається зупинка внутрішнього діалогу. А там, де ми не думаємо-там немов від сну пробуджується наша підсвідомість. І потім сюжети снів воно найчастіше клеїть з тих шматків реала, де саме було усвідомлено.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Сьогодні ніч боротьби з фолами.
Сон 22.00-2.15. Прокинувся, випив чаю, почитав книжку. Ліг спати. Знову добре пробудився отже лягаю і просто чекаю фазу. Заснув десь через 40 хв. Далі ОС. І вперта боротьба за фазу. Пять раз фолило і я постійно вертався (моя рекомендація, коли фолить просто лежіть і нічого не робіть). Фаза сама повертається - хоча може то індивідуально. У боротьбі із фолами виснажився і далі фаза була не стійка, я пустив її на самотік. Заглиблення не получалось тому і далі заснув просто. Нажаль. Свідомість все ж таки мало відпочила, треба 6 годин спати, хоча я зазвичай не люблю користуватись будильником в цьому і проблема.

Звітую за ці 10 днів експеременту - 5 фаз. Все ж таки у мене результат на лице коли я себе не шкодую і штормлю по повній, тобто пробудження один-два рази за ніч дуже чітко зафіксовані із активністю 30-50 хв. Ну і рано лягати спати теж дає ефект. Також слід відмітити, що коли ти довго не можеш заснути після пробудження це вже 75% фаза.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Привіт! Радий бачити рідні букви. Це точно, тільки я уже на поїзді десь з 8 років не їздив, на машині постійно. Але память моделює все, що завгодно. Вся фаза формується від елементарних думок про щось. Тільки проскочив якись - страх, думка, відчуття і ВСЕ уже реальне у фазі. У мене фаза дуже легко міняється. Тільки нажаль поки що не завжди у ту сторону, яку я хочу.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Можна сказати уже, що в фазу можу заходити кожної ночі але тільки один раз із багатьма повторними входами після фолу. Незаходжу у фазу тільки тоді коли хочу відпочити, щоб фази стали більш реалістичними і довшими. Мій успіх криється у чіткому пробудженні і відсутності думок про фазу. Я просто лежу (і як писав Радуга) чекаю на фазу.

Мій "рецепт фази":
1. Цілий день про фазу не думаємо, просто бажано жити усвідомлено, а не так як усі. Постійно бачити себе із сторони.
2. Швидко лягати спати. Тобто я зазвичай уже лягаю 21.30-22.00 по Києву.
3. Якщо неможу сам встати (хоча уже автоматично пробуджуюсь) то накручую будильник 3-4,5-6 годин, як коли виходить.
4. Після пробудження обовязково, як омога чіткіше згадую свій сон, якщо нічого не памятаю то не біда.
5. Іду і пю чай, читаю книжку, дивлюся телевізор (але тільки нейтральні передачі - "легкі"). Час пробудження коливається від 30-60 хв.
6. Без усяких думок лягаю у незручну позу (для мене це спина, якщо чую що швидко засинаю кладу руки над головою так ще незручніше) і чекаю на фазу. Вигадую собі на фазу план якщо є охота якщо ні то просто чекаю на неї.
7. Чим довше не можу заснути тим краще. Але я знаю, що це знак ФАЗИ тому і радий, що неможу заснути - знаю що засну і вона прийде.
8. Я в фазі.
9. Якщо фолить я ніколи невилажу, невикочуюсь, а просто лежу в сонному паралічі і нічого не роблю - мене знову затягує у фазу тільки картинка міняється.

От і по суті все.
І саме головне якщо "чомусь" фази нема пару днів я не парюся взаглі, невиснажую себе, просто чекаю коли вона прийде і роблю усі ці пункти без надлишку емоцій і бажань.

На цей алгоритм у мене пішов якраз рік. Почав після 7 річного мовчання займатись фазою на початку 2012 року.

Цей рік буду розвивати уміння втримуватись і контролювати фазу ну і звичайно хочеться потрапляти туди ще частіше без менших зусиль.
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Сьогоднішня фаза дуже нестійка. Був довго в ній але постійно приходилось боротися із засинанням. Причина, як завжди криється в тому, що сон був 4,5 годин ане шість між пробудженнями. Але все ж таки при цій боротьбі постійно глибше і глибше розумію причину нестійкої фази. Вся фаза була присвячена перевірці методів утримання. Сьогодні найрезультативнішим був швидкий рух, тобто я постійно бігав і усе швидко робив.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Сьогоднішня фаза дуже коротка. Увійшов в фазу через ОС. Я їду у поїзді в купейному вагоні, стою в коридорі. Почав зиглиблення, різко усе обмацуквати, що було поруч, шторки на вікнах, стіни, вікно. Картинка стабілізувалась а далі чи хтось заговрив до мене і я почав відповідати і знову заснув в процесі розмови. Шкода! Треба більше агресії проявляти до заглиблення.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Зайшов у фазу, почав зиглиблення, тільки картинка стала гіпереалістична почав чути зовнішні звуки, чую хтось дихає мені в вухо і мене починає фолити, я знову заглиблення ще більше. Пробуджуюсь починаю відсувати дружину від себе, вона не хоче і свариться, я далі і так уже майже скинув її з ліжка, далі відриваю очі дивлюся, а вона так і спить в притул, насправді я її у фазі відсував. Основні фоли через те, що сплю не сам. Навіть якби усвідомив, що то була фаза все рівно б зфолило.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Сон 21.30-2.50. Заварив чаю)))) (скоро стану чистим англійцем). Почитав книжку. Ліг спати 3.30. Десь годину не міг заснути, все буде фаза. І почалося, зайшов через ОС, хоча так і не розумію чи то прямі техніки позлучаються чи ОС так, як час перевірити не можу скільки триває провал. Я у фазі. Почав заглиблення. Я у квартирі старій, почав усе обмацувати, картинка 50%. Чую починає фолити. Фол. Лежу у паралічі чекаю коли затягне, мить і я знову у фазі. Я уже в якомусь дісней ленді чи що, навкруги усе дуже гарне, різні альтанки, басейни, атракціони, кругом тепло але ніби сумерки, думаю треба заглиблюватися більше і давай агресивно матюкатись, кричати вслухуватись паралельно у свій крик, світло не піддавалось я як за кричу на ціле горло і ще думаю бляха зараз в реалі напевно репеню як дурний. Кричу і намагаюся вслухатись у крик. Викричався і локація трохи змістилась але я в тому самому відпочинковому парку, Фаза 100% періодично навіть більше в залежності придивляюсь я з близька до об’єктів чи ні. Ну і почалися мої подорожі, побував усюди де можна, походив по фонтану, зайнявся два рази сексом із працівницями, далі зловив фол і знову вернувся туди само. Фаза стала на стільки стабільною, що я чомусь уже не міг літати і робити всякі божевільні штуки. Гуляв і куштував усі наїдки які там були, а це і шашлик, і якесь мясо запечене і солодощі різні, фрукти. Вже і не пам’ятаю, що їв, дуже багато усяких страв було. Щось ніби шведських столів по цілому тому парку було пороставлено і я періодично підходив до них і куштував там усе. Потім було якесь зібрання вроді я вже почав засинати, а коли очуняв то зловив фол і знову лежу у паралічі і чекаю, знову те саме місце але уже приймав участь у шпигунських пристрастях. Ми висліджували банду, ганяв на машині за ними, спостерігав у телескоп ну і знову секс. Далі сам вийшов із фази і попав у пік сонного паралічу. Лежу і рухнутись не можу, уже і привик вроді але все рівно відчуття не приємне. Лежав поки губою не зміг ворохнути а далі усе тіло вже попустило. Прокинувся і ще не знав чи фаза чи ні. Просто повторив собі усе аби не забути і ліг знову спати. Ех! Фаза просто таки суперова. Саме головне , що я її цілком присвятив заглибленню так як і планував. Агресія блят.... І ще раз агресія. Треба дійсно вживатись я якраз вчора читав тему Радуги про тим кому не вдається заглибитись. Треба просто таки рипіти як дурний і "ВИМАГАТИ" від фази стабільності, інакші варіанти не проходять хіба у вроджених фазерів або у випадку чітко зафіксованої свідомості.

Працюємо далі! ЇХААААА!!)))
Аватара пользователя
egorka29
АДМИН
Сообщения: 978
Зарегистрирован: Вс мар 06, 2011 10:57 pm
Откуда: Россия г.Архангельск

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение egorka29 »

рассмешил как кричишь в фазе и не знаешь кричишь ли в реале :) а ведь может и кричал ?
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

Якби кричав в реалі уся хата б переполошилась і сусіди теж))).

Що хочу сказати - на даний час я уже вхожу у фазу кожну ніч крім тих ночей у які відпочиваю. Сьогодні спеціально два рази входив в фазу, тобто не просто два рази, а два рази в зовсім різний час із купою повторних виходів і тільки одним справжнім фолом і багатьма несправжніми де я відразу розумів, що фаза і продовжував гуляти.

Уже не буду описувати свої фази так, як треба багато писати, зрідка буду описувати свої результати експерементів у фазі із заглибленням, втриманням, виходами ну і цікавими випадками у фазі.

1. Раніше ставив експеремент на сцілення коліна, боліло мене уже три місяці і не проходило, після самолікування у фазі коліно перестало боліти! Самосцілення в фазі це реальна штука.
2. Саме утримання у фазі полягає в основному у відсутності сумнівів, коли їх нема можна і думати про тіло і про фоли фаза все рівно стійка. Усі проблеми із фазою у нас в мозгах і більше ніде.
3. Утримання і заглиблення водночас відбується, коли ти не боришся із фолами а просто починаєш насолоджуватись фазою і коли виникає бажання щось у ній зробити. Самі роздуми над утриманням розмивають фазу. Треба просто діяти.
4. При фолі нічого не робимо, а лежимо і чекаємо коли знову затягне у фазу.

сьогодні був цікавий випадок. Зайшов у кімнату а в ній темно, включаю світло, а мені голос якись говорить - світло не включається.))) Мене це аж розсмішило, думаю якого дідька. Як матюкнувся - відразу світло включилося.
і перший раз за усю практику я досягнув три повноцінних оргазми без фолів із повною насолодою сексу.

Працюємо далі!
Аватара пользователя
egorka29
АДМИН
Сообщения: 978
Зарегистрирован: Вс мар 06, 2011 10:57 pm
Откуда: Россия г.Архангельск

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение egorka29 »

иэй мне б один испытать в фазе и то б за радость ))) только во снах испытывал
интересный у тебя выключатель не от хлопка а от мата )))
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

все попереду)) Усе буде! Рано чи пізно фаза приходить назавжди.

Сьогодні вирішив у фазі задавати різні питання у свого вищого "Я". Одне з яких - який сьогодні буде номер у лототрійка. Голос сказав 361, отже перевірю - цікаво стало чи буде хоча б якесь співпадіння!
Аватара пользователя
Раум
Фазер
Сообщения: 223
Зарегистрирован: Пн авг 27, 2012 11:35 am
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Щоденник Раума

Непрочитанное сообщение Раум »

вчорашній розіграш 162. Нажаль. Хоча 1 і 6 є але там важливіше не тільки цифри а й порядок випадання для більшого виграшу. Хоча довільне співпадання теж дає виграш. Тож помилка в одну цифру!!! Результат досить позитивний я рахую!
Отже будемо питати далі!
Ответить

Вернуться в «ДНЕВНИКИ ПРАКТИКОВ осознанных сновидений и внетелесных путешествий»