Щоденник прогресу практики "Прорив"

ОДИН ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ - ОДНА ТЕМА! Описание личных опытов по освоению внетелесных путешествий, астрала и осознанных сновидений.

Модератор: модераторы подфорумов

Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

saurgan писал(а): Пт ноя 15, 2019 5:42 pm
Sayen4ik писал(а): Пт ноя 15, 2019 4:48 pm Практика за 15.11.2019

Усвідомив себе на вулиці де живу. Про головний план не згадав. Згадав, що колись користувався для польоту мантрою ОМ. Почав голосно співати її, і як завжди зразу взлетів вгору, не високо, десь на 2 м. і почав набирати висоту, злякався і перестав співати і почав плавне приземлення. Повторив такі дії ще один раз. Відчуття, як завжди, фантастичні і дуже реальні.

Чомусь згадав про смартфон, і сказав щоб мене зв'язали із ,,,,, певним персонажем. Чомусь завжди мені відповідала оператор жіночим голосом, і цей раз також. Я їй твердо наказав зв'язати мене із тим персонажем. Зразу почав знову жіночий але наче інший голос. Отримав від неї заплановану інфу із перевірочними питаннями (але прикол в тому, що як правило мені по телефону говорять брехню майже завжди). Фол, реальний.

Друга фаза- усвідомив себе в незнайомому місті, схожим на Львів. Там йшов мій знайомий із своєю сім'єю. Я згадав про план, підбіг до нього задав питання, але воно вийшло довго, я не зміг утримуватись, фол.

Було видіння, чітке і зрозуміле для мене, про подію, яка відбудеться сьогодні, перевірю його істинність. Ці видіння, поки що досить рідко приходять, але як правило істинні.

Загальна тривалість фази до 1,5 хв.
А "место" похожее на Львов или именно этот город?

Нет, это точно не был Львов. Но была улица, похожая на площадь Свободы во Львове. Такое часто бывает, что попадаю в города, в которых не был никогда (может из и не существует вовсе), но почти всегда есть элементы знакомых мне городов.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Sayen4ik писал(а): Пт ноя 15, 2019 4:48 pm Практика за 15.11.2019

Чомусь згадав про смартфон, і сказав щоб мене зв'язали із ,,,,, певним персонажем. Чомусь завжди мені відповідала оператор жіночим голосом, і цей раз також. Я їй твердо наказав зв'язати мене із тим персонажем. Зразу почав знову жіночий але наче інший голос. Отримав від неї заплановану інфу із перевірочними питаннями (але прикол в тому, що як правило мені по телефону говорять брехню майже завжди). Фол, реальний.

Було видіння, чітке і зрозуміле для мене, про подію, яка відбудеться сьогодні, перевірю його істинність. Ці видіння, поки що досить рідко приходять, але як правило істинне.

В першому випадку, я прийняв рішення навпаки тому що отримав в фазі, і це виявилось ефективним в бізнесі.

А другому випадку я прийняв рішення на основі інформації яку побачив у видінні, і це виявилось теж ефективним в бізнесі.

Чудово))))) Це реально круто знати
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика за 16.11.2019

Вхід по ВМ: 6 год.+1 год. пауза+3 год.

Усвідомив себе вдома, в кімнаті, в кріслі. Там також була моя знайома дівчина. Проявились сексуальні позиви, зайнявся сексом сек. 10, потім свідомість проявилась краще і я зразу пішов виконувати план.

Ложний фол, і я встав зразу з ліжка, вирішив пройти крізь вікно. В реальності в мене стоїть до сих пір також москітна сітка. Я стрибнув в неї, вона мене відбила,' назад наче була резиновою.

Спробував поглибитись по техніці О.Найдьонової, але це не спрацювало. Потрібно було поглибитись іншою, але я пішов далі виконувати план.

Пішов до сусіда за інформацією (він майже завжди говорить неправильно, і я це ефективно використовую в бізнесі). Задав питання, але фаза вже була не стабільною, а я не згадав про утримання і поглиблення. Він відповів незрозумілі слова, мова схожа на ідіш. Фол

Тривалість фази: до 1.5 хв.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика за 20.11.2019

Вхід по ВМ. 6 год.+3хв+3год.
Допустив помилку, що зразу після фази не записав ключі, тому більша частина практики затерлася яскравими снами (дійсно після інтенсивної практики фази, сни перейшли на якісно інший рівень, стали яскравішими ніж фаза).

Те, що точно пам'ятаю: встав із ліжка, зразу чомусь не поглибився (зробив це пізніше). Зайшов в кожну кімнату, там нікого не було.
Пішов на вулицю, став поглиблюватись розглядуванням газону, але можливо, через те, що не робив це не активно, ефекту не було і ложний фол.

Я точно пам'ятаю, що було 4-5 ложних фолів, і те що нічого в мене толком так і нічого по плану не вийшло. Іноді виникав ефект дифузії зі сном. Я фрустрований після такої фази.

Загальна тривалість до 1 хв.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика за 21.11.2019

2 фази з перервою в 1.5 год
Перша фаза: вхід на волі і намірі після 8 год. сну.
Опинився в якихось гаражах. Там була молода, гарна дівчина із неприродньо великими синіми очима, як у Шляпніка із Аліси. Виникли сексуальні позиви, через 2 сек. я згадав про план і пішов шукати спрайтів, але там нікого вже не було, зразу згадав про поглиблення, на розі побачив плівку і почав її з 2 см. розглядати дуже активно, не концентруючись на 1 точці, але тут зразу реальний фол.

Я був фрустрований, що не зміг нічого зробити в фазі. Стан був сонний, тому вирішив ще раз спробувати. Це вийшло. Але я опинився ніде, таке не часто буває. Зір був, але нічого навкруги не було. Я голосно крикнув, щоб сила мені дала відповідь (і назвав питання). Мене зразу понесло кудись, і викинуло біля зеленого "москвича АЗЛК" . Там сиділа незнайома молода незнайома мені дівчина. Я почав з нею спілкуватись, чітко задавав питання, і вона чітко відповідала, в тому числі на уточувальні питання відповіла доволі розумно.
Фол

Тривалість загальна: до 1,5 хв.

Інформація підтвердилася, я отримав хороші дивіденди правильно її застосувавши. Продовжу експерименти в цьому ключі.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика за 22.11.2019

2 фази.
Перша: вхід по лінивому методу, без фізичного вставаннч з ліжка. Встав пішов на кухню, там мама посуд мила, а тато стояв недалеко. я підійшов до мами і чітко задав заплановане питання, вона доволі різко відповіла, щоб я не діставав її з питаннями, я зразу переключився на тата, він відповів чітко із перевіркою не справився.
фол

друга фаза доволі тривала. Я постійно утримувався рахунком в голос секунд, розглядуванням долоней.
Я крикнув в голос, щоб сила мені дала чітку відповідь на питання і задав його, мене понесло, але викинуло в трафарет, ложний фол. я опинився недалеко від будинку (останнім часом туди часто заносе в фазі). Спробував взлетіти на вийшло, побіг до будинку сусідів при цьому в голос рахуючи. Кликав запланованого персонажу у весь голос, але нічого. Коли захотів піти до нього в будинок, за ногу мене опутала простиня))), я почав її знімати, але вона знову за своє. я не став звертати увагу так пішов, і зразу вона зникла. Поглибився розглядуванням долоней.

В будинку я нікого не знайшов, опинився в своєму будинку, хотів взяти телефон, але його не було. Опинився біля мого будинку, за парканом, там стояла не моя машина, якийсь незнайомий пацан сидів там, я його запитав чи він знає ... він відповів що знає. я задав йому заплановане питання, він відповів чітко, уточувальні не встиг задати, фол реальний.

загальна тривалість до 3 хвилин.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика за 25.11.2019

Одна із самих захоплюючих, але не ефективних для фіз.реальності практика. 2 фази з 1 ложними виходом.

Перша фаза: вхід по ВМ: 6 год. сну+ 10 бодрствовання.
Усвідомив себе на вулиці, яка недалеко від мого будинку знаходиться. Зразу свідомість на 100% рівні як і пам'ять. Крикнув в голос щоб мені сила дала істинну відповідь на питання..., мене знову понесло вгору спиною вперед, потім вниз, відчуття реальні, дуже страшно (я не те, що дуже боюсь висоти в реалі, але є такий момент), я переборов перший позив страху, і далі він вже не виникав.

Викинуло мене в будинку моєї бабусі, який якраз знаходиться на цій вулиці. В будинку хтось спав, укрившись ковдрою так, що я не бачив хто це. По голосу це була молода дівчина, голос не знайомий. Я почав чітко задавати питання, які запланував. Вона відповідала повну фігню, яка не відносилась до теми питання взагалі. Я утримувався тим, що постійно нігтями однієї руки натискав боляче собі на місце під нігтями іншої руки. Ефект фантастичний, раніше фази були відносно короткі, і я не встигав якісно поспілкуватись з персонажами, але в цьому разі хоч і відповідали повну фігню, але мене не викидало в трафарет. Беру цю техніку як основну для утримання (дякую Олі Найдьоновій). Був ложний фол, я зразу повернувся туди ж (але це пам'ятаю сумнівно).

Прокинувся в реалі, записав коротко досвід в блокноті (не дуже розбірливо, як потім виявилося). Був фрустрований тим що не отримав інфу, тому ще раз вирішив увійти в фазу. Усвідомив себе в сюжеті, біля магазину, свідомість була слабкою і пам'ять теж, не зразу зорієнтувався що потрібно робити, хоча чітко розумів, що в фазі. Далі затягнуло в сон

Загальна тривалість до 4 хв. (багато не написав, так як не чітко пам'ятаю, бо затерлись снами)
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Напишу на русском.

Это, может быть, крайней записью в моем дневнике. Цель дневника была помочь мне как можно быстрее сделать прорыв в практике фазы. Ключевыми факторами успеха я ставил научиться входить в фазу не менее 3 раз в неделю - это я смог сделать, отточив свой алгоритм вхождения.

Вторым был понять, как систематически получать в фазе всегда истинную информацию в конкретном направлении. Экспериментами и сплит-тестами это сделать удалось. Теперь стоит задача отточивать этот навык, так как не всегда удается получать такую инфу, но ясность как это делать я имею. В силу того, что я не могу писать в дневнике эту инфу, то и нет смысла продолжать его вести.

Последним фактором было, научиться у людей, которые здесь ведут свои дневники чего то нового и эффективного. Но может в силу своей непросвещенности и "загрязнения энергетического тела , ауры и т.д." понять их высокие материи, про которые они пишут никоим образом для меня не доступно. Поэтому этот пункт себе в актив завести не могу.
Аватара пользователя
Ясный Сокол
Сообщения: 358
Зарегистрирован: Ср фев 15, 2017 12:45 pm

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Ясный Сокол »

Sayen4ik писал(а): Пт ноя 15, 2019 4:48 pm Практика за 15.11.2019

Усвідомив себе на вулиці де живу. Про головний план не згадав. Згадав, що колись користувався для польоту мантрою ОМ. Почав голосно співати її, і як завжди зразу взлетів вгору, не високо, десь на 2 м. і почав набирати висоту, злякався і перестав співати і почав плавне приземлення. Повторив такі дії ще один раз. Відчуття, як завжди, фантастичні і дуже реальні.
У меня другой эффект был от мантры Ом. Каждый раз когда картинка в осе начинала ухудшаться, иногда до полной потери видимости, то мантра много раз меня выручала, возвращая видимость на 100%.
Кстати, пробовал ли выходить с помощью мантры из тела(на повторном засыпании, пропевать мантру про себя)? Не сколько раз были крутые опыты, когда некая сила тебя плавно поднимает с кровати и также плавно опускает рядом с кроватью.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Ясный Сокол писал(а): Вс дек 01, 2019 7:46 pm
Sayen4ik писал(а): Пт ноя 15, 2019 4:48 pm Практика за 15.11.2019

Усвідомив себе на вулиці де живу. Про головний план не згадав. Згадав, що колись користувався для польоту мантрою ОМ. Почав голосно співати її, і як завжди зразу взлетів вгору, не високо, десь на 2 м. і почав набирати висоту, злякався і перестав співати і почав плавне приземлення. Повторив такі дії ще один раз. Відчуття, як завжди, фантастичні і дуже реальні.
У меня другой эффект был от мантры Ом. Каждый раз когда картинка в осе начинала ухудшаться, иногда до полной потери видимости, то мантра много раз меня выручала, возвращая видимость на 100%.
Кстати, пробовал ли выходить с помощью мантры из тела(на повторном засыпании, пропевать мантру про себя)? Не сколько раз были крутые опыты, когда некая сила тебя плавно поднимает с кровати и также плавно опускает рядом с кроватью.
Нет, не пробовал. Я сразу прошу силу меня перенести или помочь с планом (говорю конкретно и четко то, с чем хочу чтобы помогли) и меня сразу спиной вперёд подхватывает и выкидывает в разные места, главное при этом удерживаться, а то фол.
Аватара пользователя
Ясный Сокол
Сообщения: 358
Зарегистрирован: Ср фев 15, 2017 12:45 pm

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Ясный Сокол »

Sayen4ik писал(а): Пн дек 02, 2019 1:38 am
Нет, не пробовал. Я сразу прошу силу меня перенести или помочь с планом (говорю конкретно и четко то, с чем хочу чтобы помогли) и меня сразу спиной вперёд подхватывает и выкидывает в разные места, главное при этом удерживаться, а то фол.
Ну, эту силу в осе мы потоком называем. Стоит произнести команду "к телу" или например "к реке" Тебя подхватывает и начинает нести. Правда, ни всегда приносит в нужные локации или к нужным людям.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Ясный Сокол писал(а): Пн дек 02, 2019 9:20 am
Sayen4ik писал(а): Пн дек 02, 2019 1:38 am
Нет, не пробовал. Я сразу прошу силу меня перенести или помочь с планом (говорю конкретно и четко то, с чем хочу чтобы помогли) и меня сразу спиной вперёд подхватывает и выкидывает в разные места, главное при этом удерживаться, а то фол.
Ну, эту силу в осе мы потоком называем. Стоит произнести команду "к телу" или например "к реке" Тебя подхватывает и начинает нести. Правда, ни всегда приносит в нужные локации или к нужным людям.
Мы - это кто? Р.Вагоннер, например, называл ее просто "сновидение". Думаю, не важно как называть, главное как с ней ещё можно работать? Как удерживаешся что бы не выкинуло? Буду благодарен, если поделитесь знаниями, так как меня часто выкидывает (особенно ложные фолы).
Аватара пользователя
Ясный Сокол
Сообщения: 358
Зарегистрирован: Ср фев 15, 2017 12:45 pm

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Ясный Сокол »

Sayen4ik писал(а): Пн дек 02, 2019 2:10 pm Мы - это кто? Р.Вагоннер, например, называл ее просто "сновидение". Думаю, не важно как называть, главное как с ней ещё можно работать? Как удерживаешся что бы не выкинуло? Буду благодарен, если поделитесь знаниями, так как меня часто выкидывает (особенно ложные фолы).
Пэтт и Миф.
Для меня самые эфективные методы, что бы удержаться в осе это:
1.начать смотреть на ладонь пристально, когда картинка начинает плыть или когда полностью видимость пропадет.
2.крутиться во круг своей оси.
3.мантра ОМ
Также мсп(метод сдвоенных позиций)
помогает находиться долго в осе. Это когда в осе нужно заснуть в такой же позе как в реале. И ее хорошо использовать тем, кто владеет прямым методом вхождения на засыпании, тогда человек точно знает, в каком положение сейчас его тело. В ВТО не пробовал еще, а вот ос становится очень стабильным и ярким, что не нужны даже техники удержания. Только недавно узнал, что этот метод у Карлоса Кастанеды был взят.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Ясный Сокол писал(а): Пн дек 02, 2019 9:59 pm
Sayen4ik писал(а): Пн дек 02, 2019 2:10 pm Мы - это кто? Р.Вагоннер, например, называл ее просто "сновидение". Думаю, не важно как называть, главное как с ней ещё можно работать? Как удерживаешся что бы не выкинуло? Буду благодарен, если поделитесь знаниями, так как меня часто выкидывает (особенно ложные фолы).
Пэтт и Миф.
Для меня самые эфективные методы, что бы удержаться в осе это:
1.начать смотреть на ладонь пристально, когда картинка начинает плыть или когда полностью видимость пропадет.
2.крутиться во круг своей оси.
3.мантра ОМ
Также мсп(метод сдвоенных позиций)
помогает находиться долго в осе. Это когда в осе нужно заснуть в такой же позе как в реале. И ее хорошо использовать тем, кто владеет прямым методом вхождения на засыпании, тогда человек точно знает, в каком положение сейчас его тело. В ВТО не пробовал еще, а вот ос становится очень стабильным и ярким, что не нужны даже техники удержания. Только недавно узнал, что этот метод у Карлоса Кастанеды был взят.
Ок. Благодарю.
Аватара пользователя
Dandelion
Фазер
Сообщения: 217
Зарегистрирован: Вт окт 22, 2019 2:55 pm

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Dandelion »

Sayen4ik писал(а): Пн ноя 25, 2019 8:23 pm Напишу на русском.

Это, может быть, крайней записью в моем дневнике. Цель дневника была помочь мне как можно быстрее сделать прорыв в практике фазы. Ключевыми факторами успеха я ставил научиться входить в фазу не менее 3 раз в неделю - это я смог сделать, отточив свой алгоритм вхождения.

Вторым был понять, как систематически получать в фазе всегда истинную информацию в конкретном направлении. Экспериментами и сплит-тестами это сделать удалось. Теперь стоит задача отточивать этот навык, так как не всегда удается получать такую инфу, но ясность как это делать я имею. В силу того, что я не могу писать в дневнике эту инфу, то и нет смысла продолжать его
Sayen4ik, а можешь поделиться наработками получения истинной информации? Есть уже четкий алгоритм, как это делать?

И спасибо тебе огромное за помощь и поддержку в моём дневнике) У меня наконец-то получилось выйти в фазу, уже не один раз. Во многом благодаря твоим советам.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Dandelion писал(а): Вс дек 08, 2019 3:19 pm
Sayen4ik писал(а): Пн ноя 25, 2019 8:23 pm Напишу на русском.

Это, может быть, крайней записью в моем дневнике. Цель дневника была помочь мне как можно быстрее сделать прорыв в практике фазы. Ключевыми факторами успеха я ставил научиться входить в фазу не менее 3 раз в неделю - это я смог сделать, отточив свой алгоритм вхождения.

Вторым был понять, как систематически получать в фазе всегда истинную информацию в конкретном направлении. Экспериментами и сплит-тестами это сделать удалось. Теперь стоит задача отточивать этот навык, так как не всегда удается получать такую инфу, но ясность как это делать я имею. В силу того, что я не могу писать в дневнике эту инфу, то и нет смысла продолжать его
Sayen4ik, а можешь поделиться наработками получения истинной информации? Есть уже четкий алгоритм, как это делать?

И спасибо тебе огромное за помощь и поддержку в моём дневнике) У меня наконец-то получилось выйти в фазу, уже не один раз. Во многом благодаря твоим советам.
Отлично) Я, действительно, рад за тебя. Мне, кажется, что у тебя предрасположенность к фазе, поэтому по-белому тебе завидую)))

Конечно, есть наработки, но я "копаю" пока что только в 1 направлении - моя проф. деятельность. Поэтому, может быть, этот алгоритм работает только для меня.

К сожалению вербальное получения истинной инфы у меня, пока что работает хуже, чем невербальное. Но я это улучшаю.

Но, я советую, сначала научиться углубляться и особенно удерживаться в фазе, так как без этого практика будет не эффективной.

К сожалению, конкретику не могу написать, пока что.
Аватара пользователя
Марк Фазер
Фазер
Сообщения: 132
Зарегистрирован: Пт фев 08, 2019 10:58 pm

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Марк Фазер »

Дуже чудовий щоденник, дякую за твої думки і деякі напрацювання))))

У меня в итоге после почти года перерыва и теперь почти весь декабрь практики крутой результат - за целый месяц ни одного выхода) причем так интересно, вариантов осознаться было масса.... Но ни разу так и не смог мозг выявить что это сон.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Марк Фазер писал(а): Пт янв 03, 2020 6:46 am Дуже чудовий щоденник, дякую за твої думки і деякі напрацювання))))

У меня в итоге после почти года перерыва и теперь почти весь декабрь практики крутой результат - за целый месяц ни одного выхода) причем так интересно, вариантов осознаться было масса.... Но ни разу так и не смог мозг выявить что это сон.
Прошу дуже))) Хоч, справедливості заради, технічних елементів я більше описав в щоденнику Dandelion.

Напрацьовуй другу увагу - цей процес хоч і довготривалий, але і позитивні результати будуть тривалими. Тренуй кожен день перед сном зупинку ВМ (внутрішнього монологу) можна через медитацію або концентрації на диханні.

Також тренуй через день непрямі техніки 10 хв. з таймером, щоб не заснути+прокручуй (візуалізуй) план дій в фазі детально, так себе програмуєш додатково.

Ну і ключ до успішної практики - це сон більше 8 год. Я сплю по 10-12. Але і практику маю щоденну.

Подивись щоденник Dandelion, там детально описав технічні елементи, і це також допомогло налагодити її практику.

Успішна практика фази - це білет в один кінець))) Завжди будеш до неї повертатися.
Аватара пользователя
Марк Фазер
Фазер
Сообщения: 132
Зарегистрирован: Пт фев 08, 2019 10:58 pm

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Марк Фазер »

Sayen4ik писал(а): Пн янв 06, 2020 1:50 am
Марк Фазер писал(а): Пт янв 03, 2020 6:46 am Дуже чудовий щоденник, дякую за твої думки і деякі напрацювання))))

У меня в итоге после почти года перерыва и теперь почти весь декабрь практики крутой результат - за целый месяц ни одного выхода) причем так интересно, вариантов осознаться было масса.... Но ни разу так и не смог мозг выявить что это сон.
Прошу дуже))) Хоч, справедливості заради, технічних елементів я більше описав в щоденнику Dandelion.

Напрацьовуй другу увагу - цей процес хоч і довготривалий, але і позитивні результати будуть тривалими. Тренуй кожен день перед сном зупинку ВМ (внутрішнього монологу) можна через медитацію або концентрації на диханні.

Також тренуй через день непрямі техніки 10 хв. з таймером, щоб не заснути+прокручуй (візуалізуй) план дій в фазі детально, так себе програмуєш додатково.

Ну і ключ до успішної практики - це сон більше 8 год. Я сплю по 10-12. Але і практику маю щоденну.

Подивись щоденник Dandelion, там детально описав технічні елементи, і це також допомогло налагодити її практику.

Успішна практика фази - це білет в один кінець))) Завжди будеш до неї повертатися.
Огромное спасибо за советы. Учту, дневник прочитаю по совету.

Понял что мне уже нужен какой-то другой подход, так как не может больше месяца не дать результат определенный комплекс техник.

Буду пробовать что-то новое. Только сон больше восьми часов пока проблема, надо пробовать)

Еще раз спасибо, если что в моем дневнике до встречи)
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Марк Фазер писал(а): Пн янв 06, 2020 6:39 am
Sayen4ik писал(а): Пн янв 06, 2020 1:50 am
Марк Фазер писал(а): Пт янв 03, 2020 6:46 am Дуже чудовий щоденник, дякую за твої думки і деякі напрацювання))))

У меня в итоге после почти года перерыва и теперь почти весь декабрь практики крутой результат - за целый месяц ни одного выхода) причем так интересно, вариантов осознаться было масса.... Но ни разу так и не смог мозг выявить что это сон.
Прошу дуже))) Хоч, справедливості заради, технічних елементів я більше описав в щоденнику Dandelion.

Напрацьовуй другу увагу - цей процес хоч і довготривалий, але і позитивні результати будуть тривалими. Тренуй кожен день перед сном зупинку ВМ (внутрішнього монологу) можна через медитацію або концентрації на диханні.

Також тренуй через день непрямі техніки 10 хв. з таймером, щоб не заснути+прокручуй (візуалізуй) план дій в фазі детально, так себе програмуєш додатково.

Ну і ключ до успішної практики - це сон більше 8 год. Я сплю по 10-12. Але і практику маю щоденну.

Подивись щоденник Dandelion, там детально описав технічні елементи, і це також допомогло налагодити її практику.

Успішна практика фази - це білет в один кінець))) Завжди будеш до неї повертатися.
Огромное спасибо за советы. Учту, дневник прочитаю по совету.

Понял что мне уже нужен какой-то другой подход, так как не может больше месяца не дать результат определенный комплекс техник.

Буду пробовать что-то новое. Только сон больше восьми часов пока проблема, надо пробовать)

Еще раз спасибо, если что в моем дневнике до встречи)
1. Пожалуйста. Когда кому то подсказую дельное, то и у самого ясность появляется.
2. Не уверен, что нужен другой подход. Возьми отложеный метод Радуги и четко по нем иди.
3. Один день в неделю все таки постарайся выделить на сон больше 10 часов, а то так и дальше будешь мучаться))
4. Я не смотрю уже дневники других, это к сожалению для меня, не эффективно. Но стараюсь комментаровать что толковое, тем более что это другим помогает.

Все у тебя получается, настраивай себя на победы, и не концентрируйся на поражениях, но учись на них. Детальный анализ своих действий помогает.
Ответить

Вернуться в «ДНЕВНИКИ ПРАКТИКОВ осознанных сновидений и внетелесных путешествий»