Щоденник прогресу практики "Прорив"

ОДИН ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ - ОДНА ТЕМА! Описание личных опытов по освоению внетелесных путешествий, астрала и осознанных сновидений.

Модератор: модераторы подфорумов

Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Щоденник буду вести переважно українською мовою - жодного русофобства, просто так зручніше.

Практика направлена виключно на відточення навику отримання, перевірки та розрізнення інформації в фазі, з подальшою перевіркою та практичним застосуванням в фіз.реальності.
Результати перевірки також буду писати.

Інформація буде отримуватись переважно за допомогою безпосередньої розмови зі спрайтами (персонажами фази). Використання в фазі додаткових інструментів (телефони і т.д.) в моєму випадку чомусь постійно викривляють інформацію (тривалість інтенсивної практики 3 роки (в середньому 3 фази за кожні 7 днів)

Важливо: використовую виключно відкладений метод входження в фазу. Нажаль непрямі техніки вже більше 5 міс. не працюють, так як підсвідомість адаптувала входження в фазу через усвідомлене сноведіння.

Наступний алгорит дії я детально опишу. Дуже важливо, що майже всі дії виконуються природньо без великого напруження і "эзотерики". Все прагматично, чітко, легко але не просто.

Алгоритм входження в фазу наступний:
1. Підготовчі дії.
- день до практики стараюсь тримати другу увагу (стараюсь усвідомлювати що я живу в цей момент), періодично практикую зупинку внутрішнього монологу.
- мінімум 3 рази практикую циклування ("циклирование") непрямих теніх із чергуванням "провалу свідомості" та чіткої візуалізації дій в фазі із 2 сценаріями: усвідомлений сон (далі за текстом УС) та позатілесник (далі за текстом ПТ), обов'язково ставлю таймер на 10 хв. щоб не заснути повністю.

Важливо. В моєму випадку все ж таки УС та ПТ відрізняються вибором найефективніших дій для реалізацї плану. Хоча природа одна - фаза.

- лягаю спати в районі 2-4 год. по ночі, ставлю будильник з відтермінуванням 6 год. (в моєму випадку 5-6 год. достатньо щоб виспатись)
- біруші кладу біля себе, зошит та ручка також, жалюзі щільно закриті.
- стараюсь заснути і паралельно тримати думкуформу (мыслеформу) про сьогоднішню практику фази, але без завищеного потенціалу важливості.

2. Входження в фазу.
- прокидаюсь перед дзвінком або по будильнику. Якщо велика лінь, то стараюсь якби "накрутити" себе щоб увійти в практику і прокинути свідомість. Проте такі дії в 30% приводять до сну, і приходиться потім вже на намірі входити в фазу після 10-12 год. сну. Тому краще робити все по методології Радуги, і 10 хв. пободроствовати.
- Лягаю назад в ліжко, пробую відчути лише долоні. Практикую цикли непрямих технік.
- На пробудженнях знову практикую цикли технік, але через брак агресії часто засинаю. Пробуджуюсь в 95 % без рухів.

Ну а тепер, власне до самої практики.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика 13.08.2019
Усвідомив себе в сновидінні. Свідомість була низькою, тому забув поглибитись, хоча фаза була не повністю чіткою 95%, тому і піддався сексуальним позивам із всіма природніми в фазі наслідками: послаблення реальності фази. В цей момент свідомість стала на рівні 100% я агресивно почав вглядуватись в смартфон в моїй руці, паралельно фаза зупинила послаблення і почала стабілізуватись але повільно (5 сек.) не було зору, потім з'явився.

Продовжив агресивно стабілізувати фазу шляхом детального розглядування з дистанції 2-5 см. обличчя знайомого спрайта. Воно було жахливе як у мерця - язик висунутий назовню. Добре що достатньо практики, що страх в фазі буває вже дуже-дуже рідно. Тому зразу пішов далі виконувати план. Доречі, скільки років вже практикую, а обличчя так чітко лише вперше розглянув, і це виявилось дуже ефективно, тому беру на озброєння.

Підійшов до толпи пацанів (там був один знайомий). Запитав хто з них розбираєтсья по мойї темі (я не буду писати в щоденнику конкретику, але в фазі я чітко проговорюю що за тема і т.д.). Вони всі відповіли що розбираються, але мій знайомий якось дзвінкіше відповів. Тому я продовжив розмову з ним. Задав йому питання яке фактично передбачало назвати 2 події (в фазі все конкретно питаю) він відповів частину назви однієї із подій, а далі почав відповідати нісенітницю. Фол (реальний).
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Глибокий аналіз (ГА) практики та інформації.

З входом проблем не було в фазу. Проте, не подобаєтсья відсутність агресії і як наслідок відсутність проявів технік.
Рішення: сьгодні добавляю при циклюванні технік агресію.

Свідомість була низькою і тому пам'ять теж. І як наслідок забув про поглиблення. Проте, коли свідомість стала достатньою я зразу агресивно поглибився. Проте потрібно було також застосувати і інші техніки поглиблення УПО (удари по обличчю та тілу) та ощупування з коментарями своїх відчуттів.
Рішення: Добавляю поглиблення техніку розглядування обличь - це реально цікаво і стрьомно). ПАм'ятаю про інші техінки і завжди їх застосовую.

При розмові із спрайтами як завжди не утримуюсь - це моя найбільша перманентна помилка.
Рішення: при візуалізації дій (тренуваннях) особливий акцент ставити на утримання при спілкуванні (найкраще себе проявили тертя кулаків один об інший)

Інформацію отримав не чітку, але зрозумілу, як мені здалось після практик. Проте це була моя помилка. Нажаль інформацію я застосував не вірно, із подальшими негативними наслідками для себе.
Рішення: при отриманні такого виду інформації продовжувати спліт-тести в реальності, проте із мінімізацією ризиків.

Подальші дії. На 14.08.2019 року юзати техніку детального роглядування обличчя.
Що більше не повторювати: при отриманні аналогічної інформації старатись зачепитись за фазу і не брати її до уваги.

Побічним ефектом практикування фази для отрмання інформації є те, що якщо я отримую чітку інформацію в фазі і продовжую інші дії в фазі, ця інфоормація затираєтсья і вся практика даремно. Тому, підсвідомість за 3 роки виробила умовний рефлекс виходити із фази коли я погоджуюсь що отримав необхідну інформацію.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Коротко по відповідях на претензії російською мовою і поїхали далі

1. Правилами сайта не установлено обязательство писать на русском языке. Если админ сайта или М.Радуга попросит писать на русском - я подумаю. Всем остальным: кто хочет со мной разбирать данную тематику - google translate в помощь,ну а тем кто, вместо конструктива всю жизнь обижается - отпишитесь. Уверен, что на форуме есть сотни дневников, которые вас удовлетворят (ют), в первую очередь, конечно ваши собственные.

2. Sahka, дякую за вітання))) P.s. немного накосячила, но я все понял)

3. Иллюзия реальности, я не понял про маленький член. Если вы про мой - то он среднестатистический, ну а другие меня не интересуют.

4. Язык - это лишь инструмент. Ну а я, как эстет, конечно же пользуюсь самым красивым ДЛЯ МЕНЯ!

Поехали по практики:
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практкика 14.08.2019

Після звінка будильника прокинувся, але виникла лінь (можливо через "насиченість " фази) і я не встав із ліжка чим допустив примітивну помилку. Тому прийшлось "доганяти" фазу за рахунок зміненого стану свідомості після тривалого сну (12 год. сну)

Рішення: Не допускати таку помилку, після пробудження по будильнику зразу агресивно встати і пробудити свідомість (10 хв. бодрствованя)

На всіх пробудженнях активно практикував цикли, на одному із пробуджень зрозумів що в фазі - встав із ліжка, свідомість була 100 %, по досвіду знаю, що такого роду фази не тривалі і тому зразу побіг реалізовувати план дій .

На кухні зустрів спрайта (рідню) почав активно розглядувати з близька його обличчя, обличчя на цей раз було нормальне, проте коли почав відходити від персонажу, це обличчя якби наздоганяло мене. Взагалі є дуже крутий фільм "Annihilation" (2018), він дуже близько розкриває тему зміну стану властивостей знайомих нам речей. В фазі часто відбуваються такі речі, що складно пояснити словами.

По плану було зустріти персонаж, який вже 3 роки в 95 % випадках мені відповідає неправдиву інформацію і дізнатись у нього цю інформацію і використати в фіз.реальності її навпаки (нажаль простіше пояснити не можу). Коли дістався будинку персонажу, кликав його, від відгукувався, але не з'являвся (таке рідко буває). Я з усіює агресією і силою крикнув його ім'я (сам не чекав цього) і він в цю ж мить з'явився, причому достатньо стабільний.

Я запитав у нього питання з 2 альтернативними відповідями, він не сказав конкретику і почав говорити хоч і близьк за темою, але без чіткості і конкретики, хоча на рівні експерта, чому я здивувався, так як за 3 роки він часто на уточнювальні питання відповідав нісинітницю.

Як я не пробував перефразувати питання, це не дало результату. Фол.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

ГА практики за 14.08.2019

Вхід в фазу: всі ми люди і в мене також бувають приступи ліні, але це не прийнятно в подальшому, так як збиває природній ритм практики. Часто засинав при циклювання технік.
Рішення: добавляти агресії після пробудження по будильнику. Під час тренувань додати візуалізацію підготовчих дій входження в практику, зокрема що я буду робити після дзвінка будильника КОНКРЕТНО!

Поглиблення: поглибився запланованою вчора технікою, але забув про інші, хоча в даному випадку стан був стабільним.
Рішення: під час тренувань візуалізувати 3 техніки поглиблення (по 3 -5 сек. кожну)

Отримання інформації: ну тут все що від мене залежить я зробив. Не часто це буває, але можу себе похвалити що все правильно зробив, особливо із агресивним кличем потрібно спрайта. Проте спрайт відмовився відповідати конкретно і чітко (таке буває не часто і не залежить від мене).
Рішення: беру на озброєння агресивний клич спрайта, якщо не знаходжу нормальним. При тренуваннях візуалізую чітко можливу розмову із спрайтом (без його відповідей) без завищеного потенціалу важливості.

Доречі, спрайт все ж таки натякнув на один із варіантів рішення, таке в фазі буває часто, що дається не "конкретна інфа" , а фаза якби задає задачу, доречі коли розгадуєш її правильно і отримуєш в фіз. реальності позитивний для себе результат, то це більший кайф ніж коли інфа чітка. Дуже часто фаза "грається"

Тому сьогодні проведу спліт-тест інфи і завтра відпишусь по результату.

Подальші дії на 15.08.2019:
Знайти необхідного спрайта та дізнатись цікаву для мене інфу. Застосувати техніку розглядування обличчя для поглиблення і тертя кулаків при утриманні в розмові.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

RoHS писал(а): Ср авг 14, 2019 3:04 pm
Sayen4ik писал(а): Ср авг 14, 2019 2:56 pm Коротко по відповідях на претензії російською мовою і поїхали далі

1. Правилами сайта не установлено обязательство писать на русском языке. Если админ сайта или М.Радуга попросит писать на русском - я подумаю. Всем остальным: кто хочет со мной разбирать данную тематику - google translate в помощь,ну а тем кто, вместо конструктива всю жизнь обижается - отпишитесь. Уверен, что на форуме есть сотни дневников, которые вас удовлетворят (ют), в первую очередь, конечно ваши собственные.

2. Sahka, дякую за вітання))) P.s. немного накосячила, но я все понял)

3. Иллюзия реальности, я не понял про маленький член. Если вы про мой - то он среднестатистический, ну а другие меня не интересуют.

4. Язык - это лишь инструмент. Ну а я, как эстет, конечно же пользуюсь самым красивым ДЛЯ МЕНЯ!

Поехали по практики:
Да вы правы в правилах неустановлено. Но имхо должно быть. Представляю, если бы я пришёл на украинский форум, где все пишут на "мове" и стал бы там писать по-русски.
Ответ: Да пишите хоть на На́ндорин (кв. Nandorin), если вы интересны, то люди будут с вами общаться, если нет..... то не будут)

Насчёт Иллюзии это она мне. Предлагаю ознакомиться с моим обзором на её дневник в этой теме: viewtopic.php?f=5&t=2631&start=60
Ответ:Сами разбирайтесь со своими членами. Вы мне не интересны, чтобы ознакамливаться с вашими обзорами.

Ха а обзор то почистили мой пост, но он в комментариях ниже остался.

Прошу вас, хоть раз в жизни будьте человеком и не "спамте" тему
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

По результатам проведеного спліт-тест в фіз. реальностіузрозумів, що не ефективно брати до уваги вид інфи, який отримав раніше.

Рішення: у випадку отримання даного виду інфи ігнорувати таку інформацію і не брати до уваги.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика 15.08.2019

Підготовчі дії: добре тримав момент "тут і зараз" і план на практику протягом дня.

Ліг не алгоритму лише о 5.00 ранку. Поставив будильник на 11.30. Сни були яскраві і майже всі запам'ятав в деталях. Прокинувся до будильника за 15 хв., виключив будильник пободрствовав 5-7 хв., ліг згадав алгоритм дій, план, пропрацював цикли непрямих технік, вирубився.

Нажаль пробуджень було лише 2-3 і то на одному просто перевернувся і нічого не робив заснув далі. Проте, коли вже достатньо виспався і сон став поверхневим, усвідомив себе в сюжеті в класі школи. Там було багато підлітків. Свдомість на рівні 95%, пам'ять 100 %, але сама фаза була не дуже стабільна, а про поглиблення я не згадав, так як скоріше всього якість фази мене влаштувала. Я зразу запитав у спрайтів хто мені допоможе, майже всі підняли руки. Я почав задавати питання, але вийшло що задавав із завищеним потенціалом важливості (так як свідомість була лише 95%). Тому відповіді були не конкретними, а лише з натяками на конкретний результат.

Про техніки утримання теж не згадав, тому встиг поспілкуватись лише з 2 персонажами і фол.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

ГА практики за 15.08.2019

Вхід в фазу: замало часу пободрствував перед практикою. ТОму і зразу вирубило. Недостатньо себе "накрутив" перед практикою на фазу, тому і на пробудженнях не пробував увійти.
Рішення: збільшити період бодроствовання до повного пробудження (до стану "відсутності бажання спати", такий стан для мене ідеальний для фази). Безпосереденьо перед практикою ще більше "накрутити" себе на практику, процилірувати непрямі техніки входження та провізуалізувати детально можливі дії в УС та ПТ.

Поглиблення: не згадав про поглиблення, так як напевно влаштувала якість фази. Це прийнятний момент виключно якщо пам'ятаю про утримання.
Рішення: тренування з візуалізацією дій в фазі.

Утримання: не згадав.
Рішення: тренування з візуалізацією дій в фазі.

Виконання плану: основна помилка - завищений потенціал важливості з мого боку, це призводить що спрайти відмовляються говорити. Я це знаю, але якщо свідомість не 100 % то забуваю
Рішення: тренування з візуалізацією дій в фазі.

Підсумок: я отримав не чітку, не конкретну, інфу. Проте отримав зрозумілі підказки. У вчорашньому досвіді я отримав не зрозумілі підказки, які сьогодні проаналізував і постфактум вони виявились правильними, але постфактум -мені не підходить. Тому проводжу спліт-тести тільки по зрозумілим підказкам.

Подальші дії на 16.08.2019:
Тренування з непрямими техніками і візуалізацією процесу в фазі (2 рази по 10 хв. і перед самою практикою)
Знайти необхідного спрайта та дізнатись цікаву для мене інфу. Застосувати техніку розглядування обличчя для поглиблення і тертя кулаків при утриманні в розмові.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Сьогодні без практики фаза.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

ГА: скоріше всього насиченість фазою за 3 дні є причиною чому не зміг увійти, порушив ритм сну. Детально запам'ятав 3 сновидіння, але в жодному свідомість не з'явилася.

Рішення: продовжую марафон фази, так як маю знову голод фази та намір увійти.

Подальші дії: 3 тренування по 10 хв. з детальною візуалізацією процесу. План той самий
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика 17.08.2019

Деталі практики "затерлись" , так як вхід відбувся не типово після 3-4 год. сну. Я на 100% не можу бути впевненим, що це дійсно було. Після цього був яскравий тривалий сон (пам'ятаю в деталях), який і міг затерти остаточно практику.

Справа в тому, що тренування проводив дуже якісно, і детально програмував свої дії. Тому це могло бути автоматичне виконання дій без свідомості.

Так, як відчуття і деталі не пам'ятаю, скоріше всього саме другий варіант.

В будь-якому випадку частину плану виконав, навіть несвідомо (це пам'ятаю).

Інформацію отримав, але крізь сон. Таке часто буває.

Рішення: перевіряю інфу в фіз.реалі за допомогою спліт-теста. Результати зафіксую в щоденнику.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Сьогоднішня інформація не підтвердилась спліт-тестом.

Попередньо отримана інформація 6 днів назад підтвердилась спліт-тестом.

Рішення: вид інформації не конкретно зафіксований пам'ятю не брати до уваги, вид інформації, яка зафіксована пам'ятю чітко і продовжувано продовжити спліт тести.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика 18.08.2019

Збільшив бодрстовання перед повторним сном до 1 год.
Усвідомив в сюжеті, фаза була не стабільною, зник зір. Почав дуже активно ощупувати все в кімнаті із коментарями в голос своїх відчуттів. Через 10 сек. зір з'явився, фаза стабілізувалась.

Знайшов в іншій кімнаті 2 спрайтів, почав задавати питання, але забув що саме хотів дізнатись (таке рідко, але буває), розтроївся почав питати інше, але через відсутність активності викинуло в реал.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика 19.08.2019

Фаза після 10 год. сну. Усвідомив себе займаючись сексом із гарною знайомою, свідомість 90 %, автоматично став поглиблюватись, на цей раз розглядуванням її тіла. Свідомість стала 100 %. Хотів їй поставити питання, але вона "застигла" (таке часто наблюдається після переходу зі сну в люциднік). Зразу побіг до персонажу по плану. З усією силою крикнув його ім'я, зразу щось з'яилось як пташка якась чи якийсь невеликий літаючий об'єкт який прилетів до мене. Я не звернув увагу, і зразу почав кликати його ім'я, він відгукнувся в його будинку, я зразу пішов туди.

В кухні стояв він із дружиною і робили канапки. Я задав питання, але він чітко на нього не відповів. Ми пішли на вулицю, по ходу я утримувався розглядуванням його спини, так як йшов трози позаду. Я обійняв його і продовжив задавати питання, які передбачали 2 альтернативні відповіді. Він лише один раз відповів, але в цей момент їв канапку і тому відповідь я почув не внятну і ідентифікував лише по кількості складів слова.

Фол.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

ГА
Вхід в фазу. Ну знову підтверджується факт, що легко входжу лише після того як виспався. Але 10 год. сну - це забагато в стратегічному плані життя.
Рішення: збільшити по непрямому методу сон до 7.5 год. Після цього включати волю і агресію.

Поглиблення: не застосував інші техніки поглиблення. Хоча після застосування першої реалістичність фази 100 %
Рішення: тренування з візуалізацією дій

Утримання: не застосував техніки в процесі самого діалогу.
Рішення: при тренуваннях програмувати підсвідомість згадати про цю необхідність.

Виконання плану: трохи завищив потенціал важливості питання.
Рішення: спробувати спочатку зробити комплімент спрайту, щоб він став більш комунікабельним і запрограмувати його на чіткі відповіді. (типу: " ти такий мудрий, завжди говориш мені чітко і зрозуміло для мене..")

Подальші дії на 20.08.2019
Тренування з корекцією візуалізації при поглибленні, утриманні та особливо діалогу.
План на фазу той же.

Сьогодні провести суттєвий спліт-тест, відписатись по результатам.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Спліт тест чітко підтвердив отриману інфу. Тому динаміка розвитку по даному виду джерала, виду отримання інформації є позитивною для мене.
Рішення: у випадку отримання аналогічного виду інфи можна приймати суттєві рішення по бізнесу.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика 20.08.2019

Збільшення тривалості сну перед практикою дала хороший результат. Були часті пробудження, але через відсутність агресії, навіть 1 цикл не встигав зробити - вирубало.

Проте зменшив загальну тривалість сну до 8.5.

Усвідомив себе в кінці сюжету сну. Свідомість 90%, тому не згадав про поглиблення і чітке питання, що хотів задати. Хотів взлетіти, але передумав, і згадав план не повністю.

Почав задавати спрайтам не чітко, вони всі відповідали що не знають.

Не утримувався. Згадав чітко питання, побачив гарну молоду дівчину, зразу підбіг і чітко задав питання, вона дала чітку відповідь.

Фол
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

ГА
Вхід. Відсутність агресії, як завжди. Але визначився із ефективною тривалістю сну перед практикою.
Рішення: намотитивовувати себе перед тим як засинати, і зробити трохи більшу паузу перед практикою, щоб свідомість була не в'ялою, повністю "включеною" в процес.
Будильник ставити з відтермінуванням 7,5 год.

Поглиблення: забув
Рішення: програмувати себе в тренуваннях, щоб дії поглиблення поступово переходило в умовний рефлекс.

Утримання: то саме.

Виконання плану: відсутність поглиблення та утримання призвело до нетривалої фази з включенням свідомості на 100 % лишн за 10 сек. до фолу.
Рішення: тренування з детальною візуалізацією ефективних дій з переглядом цією практики (моделювання таких дій в сьогоднішній практиці).

Подальші дії: провести суттєвий спліт-тест з отриманою інформацією. План на завтра той самий.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Результат спліт-тесту: все здорово. Отримано ясність по використанню данного виду інформації (вже 2 окремих види).
ГА: трохи напартачив в спліт-тесті, але на результат це вплинуло лише в данному конкретному випадку.

Дуже дивно, позитивні для мене результати приносять дії, на основі протилежної (альтернативної) відповіді спрайтів. Короче кажучи: вони завжди відповідають неправду. Тому застосовуючі один із законів формальної логіки "виключення третього" спліт-тести показали хорошу тенденцію до суттєвого застосування в бізнесі.

Рішення: при отриманні другого виду інформації діяти по створенній системі та пробувати вже застосовувати в бізнесі обидві системи, проте не форсувати події.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика 21.08.2019 + ГА (глибокий аналіз)

Скучна, але ефективна фаза.

Вхід: 7,5 год (приблизно) сну до практики+5-7 хв. бодроствовання після сну+цикли непрямих технік, але з'явилась лінь (пов'яазана із недосипом і ефектом технік) і не візуалізував детально дії в фазі.
Рішення: продовжити цей алгоритм входу в фазу, переборювати після бодроствовання лінь і чітко 2-3 рази візуалізувати детально свої дії в УС та ПТ.

Про утримання і поглиблення немає сенсу писати, ті ж самі помилки, ті ж самі рішення (вони дають ефект, перевірено)

Виконання плану: Усвідомив себе в кінці сну, згадав чітко питання, яке хотів поставити, але знову спрайти, які були в сюжеті "застигли", я не розгубився і зразу голосно покликав знайомий спррайт (не розумію чому саме його, адже ніколи за всю історію практики не викликав його). Він з'явився із ще одним, але у формі дітей. Я чітко задав питання, він чітко відповів, але через те, що не утримувався зразу фол.
по результату виконав, але толкової розмови із персонажем не вийшло, так як фаза була дуже короткою (до 30 сек.).
Рішення: застосувати отриману інформацію в бізнесі, відписатись по результату. Спліт-тест не проводити, так як вже достатньо критичної маси результатів таких тестів по даному виду отриманої інформації.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Результат застосування в бізнесі: все ОК. Чистий прибуток не великий, але із позитивною динамікою для масштабування.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика 22.08 2019

Вхід: прокинувся за 4 год . до будильника, вода, туалет, повністю не прокинувся. Ліг далі. Усвідомив себе в сюжеті, так як зустрів вже померлу сусідку (вона була давньою подругою мами і тата в фіз.реальності)

Свідомість 95 %. Наступний діалог з нею:
- Як там на тому світі, краще ніж тут?
- Да, в сотні разів.
-Чим?
- Тим, що все швидше. Вам всім потрібно поспішити сюди, тут добре (не дослівно, але смисл був таким).
- Ні, я ще хочу тут як можна довше побути.

Я пішов далі і згадав про план, проте чітке питання не згадав, а коли почав наполягати пам'ять, як завжди реальний фол.

Пробував, ще раз увійти в фазу щоб виконати план, але крім сновидінь нічого не було.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

ГА
Вхід: порушив (не свідомо) ритм сну, це дало результат. У зв'язку із тим, що режим сну в мене вже 2 роки нестандартний (в день сплю, вночі бодрствую), організм підказав що можна повернутися до природнього ритму і не втратити практику стабільності фази.
Рішення: з вересня повертаюсь до природнього режиму сну.

Поглиблення і утримання :ті самі помилки, ті самі рішення.

Подальші дії: на завтра план то й же
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика за 23.08.2019

Вхід: Фаза до звінка будильника. Встав, як завжди в себе в кімнаті, зразу активно почав поглиблюватись ощупуванням із коментарями відчуттів в голос (свідомість і пам'ять 100%), удари по тілу долонями, крикнув що це все як фізичній реальності (але нічого не змінилося). Чітко сказав в голос питання, яке хотів задати.

Пішов швидко до будинку спрайта, дуже голосно покликав його, але можливо, через те, що не достатньо поглибився і зупинився, він не з'явився, і фаза зразу почала зникати). Мене викинуло внікуди, зору не було, але я почав все активно ощупувати, і з'явилося відчуття що я щупаю вологу глину.

Я поглибився активністю, але все одно через пару секунд викинуло. Повторно увійти не вдалося, замін цього кинуло в сон.

Результат: не отримав необхідну інформацію.

ГА
Поглиблення: забув про техніку розглядування, але не вдало застосував "уявлення реальності". Не правильно її застосував, так як не уявив, а просто крикнув вголос. Ощупування та УПТ застосував не достатньо довго, лише 3 сек. кожну.
Рішення: застосування технік поглиблення 3 видів по 10 сек. кожну із відрахуванням вголос кожної.

Утримання: відсутнє.
Рішення: тренування.

Подальші дії: на завтра план той же, приділити увагу якісному поглибленню та утриманню.
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Практика 24.08.2019

Не цікава, але ефективна практика.
Вхід: Після 6 год. сну прокинувся перед звінком будильника, вода, туалет, поговорив з домочадцями, ліг далі. При пробудженнях з'являвся нетиповий звук. Але я не зміг його підсилити, тому через 10 сек. він зник. Усідомив себе в сюжеті, свідомість була дуже низькою, пам'яті не було, так як перепутав і подумав, що сьогодні четвер. Проте було логічне мислення, коли спілкувався із спрайтом. Спрайт був знайомим в реальності пацаном. Я не зміг згадати чітке питання, проте він дав інформацію по іншому проекту, про який я не питав (в 90 % випадках такого виду отримання інфи, вона правдива).

Розмова була не більше 20 сек., поглиблення, утримання не було, так як пам'ять була відсутня.

ГА:
Вхід: через низьку свідомість пропустив фантомний звук, і не зміг його підсилити агресії (навіть не було спроб). Після 6 год. сну просто вирубило на 4 год., хоча були 2 пробудження, на одному із яких з'явився фантомний звук.
Рішення: збільшити сон до 7,5 год, навіть якщо прокидаюсь перед будильником і також збільшити бодрствовання до 10 хв. почитати цей щоденник (згадати план)

Виконання плану: через відсутність пам'яті не згадав що хотів запитати, але отримав відповідь по іншому проекту.
Рішення: застосувати дану інформацію в проекті, результат відписати.

Поглиблення і утримання не було.
Рішення: збільшити тренування до 4 в день.

Подальші дії: план той же на 25.08.2019
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Застосував отриману інфу - невдало.
Рішення: застосовувати даний вид інформації тільки якщо дається чітка відповідь спрайта.

Із сьогоднішнього дня пишу звіт в щоденнику спрощено.

Фаза 25.08.2019

Декілька відносно коротких досвіду.
В одному із них піднявся над деревами вгору, і зразу почав різко падати на землю, фол.
Усвідомив у бабусі, все було в чорно-білому фоні, почав поглиблюватись розглядуванням рук, спочатку зір був однобоким, потім налагодився.
Вибіг на дорогу там їхали 2 автомобілі назустріч. Я вирішив зупинити один із них, став на зустріч і руками зупинив, трохи проїав вперед разом із ним.
Там сиділи 2, я запитав хто розбирається в моїй сфері, один відповів що він, він вийшов це був пацан років 20-25 арабської зовнішності.

Я забув знову чітке питання і задав йому не зовсі коректне питання, він не відповів нічого толкового, фол.

Вхід - ок
Поглиблення - ок.
Утримання - відсутнє.
Виконання плану - відсутнє.

Подальші дії: на завтра той же самий план
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

Фза 26.08.2019

Увійшов своїм авторським методотом (6 год. сну, після цього не встаю і ставлю 2 рази таймера по 10 хв. щоб не увійти в глибокий сон + тримаю думкоформу чітких план дії).

Усвідомив себе в гуртожитку академії. Згадав про підход Жани Ж. (куратору ВТП, позавчора проглянув частину її вебінару), тому не став зразу поглиблюватись, а почав кликати по плану персонаж, з яким хотів поговорити, але через те, що все було дуже реально, а свідомість була не 100 %, побоявся що це в реалі, тому крикнув 1 раз але без енергетики. Побачив як знайомий спрайт заходив в душову кабінку, чітко задав йому питання, але блін знову деталі перепутав (проте на цей раз краще, так як зараз впроваджую на практиці метод Тігелаара по запам’ятуванню інформації), він чітко відповів, але по іншому проекту (минулого разу відповіли не чітко, цей раз чітка відповідь) - я ще раз задав питання чітко, але він сказав не знаю, або не захотів відповідати. Побачив знайомого спрайта, пішов з ним в його кімнату, попросив щоб він мені допоміг, запитав без натиску, але він відповів що не знає.

Пішов на кухню, але вже забув поглибитись чи утримувати свідомість, тому свідомість почала періодично пропадати, я впав на 10-20 сек. в сюжет сну, потім усвідомив там же, але на іншому поверсі жили дівчата, побачив знайому дівчину, свідомість повернулась, я розглянув її обличчя, і був шокований наскільки воно реальне. Вона стрибнула на мене і обійняла, ми пішли в кімнату, я її знову задав це питання, але вона відповіла що не знає (це вже не чітко пам'ятаю, але точно відповідь я не отримав), ми зайнялись сексом, вона сказала що ми одружимось і зраділа. Фол.

ГА
Вхід: краще пробую далі цей метод.
Поглиблення: дійсно метод Жани ефективний, але складно тримати свідомість, проте фаза дійсно триваліша.
Утримання: це найважливіший момент, щоб не провалюватись в сюжет, його треба на тренуваннях програмувати.
Виконання плану: отримав на цей раз чітку інформацію по одному із проектів. Рішення - на цей раз можна сміливо його застосовувати в бізнесі на мінімалці.

Подальші дії: на завтра той же самий план
Аватара пользователя
Sayen4ik
Фазер
Сообщения: 155
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2012 12:28 am

Re: Щоденник прогресу практики "Прорив"

Непрочитанное сообщение Sayen4ik »

27.08.2019

Фаза коротка (до 20 сек.).
В фіз.реальності потрібно було зранку поїхати в лікарню, тому проспав лише 4 год.

Після лікарні ліг повторно без особливого наміру, ніяких технік не робив.

Усвідомив себе в сюжеті, зустрів давню знайому, запитав чи розбирається вона в моїй сфері, вона відповіла що так, я зразу почав згадувати детально питання по плану але не згодав.

Фол
Ответить

Вернуться в «ДНЕВНИКИ ПРАКТИКОВ осознанных сновидений и внетелесных путешествий»